jít naiDNES.cz

Hana platí parkovné: Koptík se nosí jak „pětka do záložny“, účty platí Gregorová

Bývalá principálka Divadla Radka Brzobohatého Hana Gregorová (66) se po delší době objevila ve společnosti, nenechala si ujít obnovenou premiéru muzikálu Fantom opery. A nebyla sama. Společnost jí dělal staronový přítel Ondřej Koptík (34), který si znovunabyté chvíle slávy náležitě užíval. Jeho partnerka chvíle na červeném koberci spíš odtrpěla.

Když se Hana Gregorová rozhodla odpustit svému příteli, kterého na čas pustila k vodě za lhaní, jeho následné básnické výlevy, oplzlé zprávy i ostudu, kterou jí i sobě před celým národem udělal, hodně lidí nechápavě kroutilo hlavou. „Jak nad tím mohla mávnout rukou? Vždyť překročil všechny hranice!“ podivovali se.

Rozhodnutí bývalé ředitelky Divadla Radka Brzobohatého ale rodina, blízcí přátelé i spolupracovníci chtě nechtě museli respektovat. Je to dospělá žena, která určitě dobře ví, co od života chce a co je ochotna odpustit. Navíc téměř každý člověk si zaslouží druhou šanci, i když se to leckomu v souvislosti s Koptíkem může zdát jako bláhový krok.

Ondřej Koptík se záchranného lana od ženy svého života chytil jako buldok a zdá se, že už se jen tak nepustí. Na obnovenou premiéru muzikálu Fantom opery v Goja Music Hall proto přišel s hlavou hrdě vztyčenou, brýle mu dodaly na serióznosti a partnerka po boku na vážnosti, a tak se mohlo jít do ulic.

Gregorová, která je o generaci zkušenější, chvíle na červeném koberci moc neprožívá. Spíš to vypadalo, že jí fotoaparáty nejsou příjemné. Úsměv ze sebe ale i tak vyloudila a vypadal docela upřímně. Přesto raději před zvědavci zmizela do salónku, kde byla stranou, a navíc si tu mohla zapálit.

Na raut po představení už dvojice nezavítala. Zvídavé dotazy, soucitné, odmítavé a jinak hodnotící pohledy nebo třeba přítomnost nové šéfky Divadla Radka Brzobohatého Romany Goščíkové. To je jen pár možných důvodů, proč se z Goja Music Hall po potlesku a slovech díků směrem k tvůrcům v čele s producentem Františkem Janečkem rozloučit a vydat se k domovu.

Cestou k autu ještě Gregorová s Koptíkem museli vyřešit parkování, které na Výstavišti Praha není úplně zadarmo. Dvojice se proto zastavila pod lampou a Hana začala hledat ve své kabelce. Po chvíli si Koptík oddechl, protože peníze se nakonec našly a mohlo se jít k autu. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:51 13. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  142
 • Haha
  40
 • Tvl
  25
 • Super
  21
 • Sladký
  17
 • Cože
  14
Komentáře

Mohlo by vás zajímat