Co je milenec Gregorové zač? Bere přes dvacet tisíc a je to dříč!

Hana Gregorová (63) randí s mladým mužem. Tak přesně tato zpráva obletěla o víkendu celým Českem. Kdo je však pohledný mladík, který je dokonce mladší než syn Gregorové, Ondřej Brzobohatý? A na kolik si měsíčně zhruba přijde?

Herečka Hana Gregorová od víkendu plní stránky médií. Po smrti milovaného manžela Radka Brzobohatého se totiž v jejím okolí objevil nový muž. Nic zvláštního by na tom zřejmě nebylo, kdyby nebyl o celých dvaatřicet let mladší a showbyznysem neznalý.

Ondřej Koptík se totiž po nevydařeném pokusu být mužem roku, začal věnovat obchodu. Přesněji se stal obchodním zástupcem společnosti O2 a na veřejnosti se objevoval minimálně.

Z části za to podle našeho zdroje mohlo pracovní vytížení, z části měl starosti s rodinou. „Jako obchodní zástupce zastane opravdu hodně práce. Dalo by se v podstatě říct, že je to taková otrokařina. Za hodně muziky, málo peněz,“ rozpovídal se nám a pokračoval o konkrétní měsíční částce, která by se měla Ondřejovi objevovat na účtě.

„Pohybuje se to okolo 25-30 tisíc plus prémie,“ dodal s tím, že na větší sumy si zde rozhodně přijít nemůže.

Gregorová je tak s mužem z čisté radosti a je jen otázkou, z jakého důvodu je vlastně mladý obchodník a otec dvou dětí s ní.

Když jsme si s ním totiž chtěli o vztahu s Hanou popovídat, nezvedal nám telefon.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 středa 19. října 2016. Anketa je uzavřena.

  • 120
  • 24
  • 21
  • 18
  • 12
  • 10
Komentáře