Sára Kohnová z Kameňáku k nepoznání! Co se to herečce stalo s obličejem?

Herečka Hana Čížková se změnila k nepoznání. | foto: Profimedia.cz/Lázně Kostelec u Zlína

Bývala to krasavice první velikosti, po níž šílely stovky mužů. I v komediích Kameňák hrála roli dobře udržované ženušky boháče, která jí padla jako ulitá. Co se to teď ale děje se sexbombou Hanou Čížkovou (65)? Fanoušci svůj idol nepoznávají a není se čemu divit.

Nikdo z nás věk nezastaví. Bohužel každému přibudou vrásky, prořídnou vlasy, tělo nebude jako kdysi. Málokterá žena ale dokáže stárnout s grácií. Bohužel Hana Čížková, známá jako Sára Kohnová z Kameňáku, nezraje jako víno.

Mívala ostré rysy, lákala muže na blond vlasy a opravdu vymakanou postavu. Ráda nosila obtažené oblečení, které zdůraznilo sexy křivky a mělo hluboký výstřih. Teď se ale herečka změnila k nepoznání i ve stylu oblékání.

Oteklý obličej má být podle zlých jazyků důsledkem návštěvy plastického chirurga, ale i kolísáním váhy. Bez make-upu Hanu fanoušci nepoznávají, najednou už to není ta mafiánova manželka, která má úkol jen zdobit svého muže, bohužel se na ní věk a asi i nějaké estetické zákroky podepsaly.

Dříve krásné herečky je vážně škoda, protože to bývala opravdu rajcovní ženská, nezkazila žádnou zábavu a muži ji milovali. Snad se dá do pořádku, nechá na to přírodě a bude stárnout s grácií.

Fotogalerie

Komentáře