Chůvy, uklízečky, kadeřnice. Ozzy Osbourne vyhozen z domu kvůli nevěře!

9. května 2016

Ozzy Osbourne jde ve stopách Arnieho a manžela Gwen Stefani. Vyhodila ho manželka kvůli kadeřnici! | foto: Koláž expres/profimedia

Další rozbité manželství. A kvůli čemu tentokrát? Kvůli kadeřnici. Legendu heavy metalové hudby, Ozzyho Osbourna (67), čekají krušné časy. Manželka ho vyhodila z domu poté, co mu přišla na románek s pětačtyřicetiletou kadeřnicí. Po Schwarzeneggerovi a manželovi Gwen Stefani se tak stal Ozzák dalším záletníkem, který už neví, co by ohnul!

Je tomu už skoro 34 let, kdy se zpěvák britské heavy metalové kapely Black Sabbath oženil s moderátorkou Sharon Osbourne (63), z jejichž manželství vzešly celkem 3 děti: Aimee (32), Kelly (31) a Jack (30).

Poprvé se dvojice setkala v roce 1970 v době, kdy Black Sabbath teprve šplhali po žebříku slávy. Tehdy se mladinká průbojná dívka stala dokonce jejich kapelní manažerkou. A láska mohla začít vzkvétat.

Nevěra odhalena. Pár se po 33 letech rozešel.

Nevěra odhalena. Pár se po 33 letech rozešel.

Krizi prožívala dvojice kolem roku 2013, kdy kolovaly Hollywoodem zvěsti o jejich rozchodu kvůli údajné Ozzyho závislosti na drogách a alkoholu, ke které se tenkrát sám přiznal na sociální síti: „Během posledního roku a půl jsem pil a bral drogy. Bylo to pro mě velice temné období a choval jsem se špatně k lidem, které mám nejraději – ke své rodině. S radostí ale oznamuji, že jsem už čtyřiačtyřicet dnů střízlivý.“

Dohady o údajném rozvodu tehdy popřel. Teď se však historie opakuje, důvodem rozchodu však nejsou drogy ani alkohol, ale nevěra!

Sharon odhalila Ozzymu údajný vztah s kadeřnicí slavných Michelle Pugh (45), která se stará o vlasy například Jennifer Lopez nebo Alicie Silverstone.

Ozzyho kadeřnice Michelle.

Ozzyho kadeřnice Michelle.

Osbourne momentálně žije v hotelovém pokoji v Los Angeles. Michelle si pro provalení nevěry dokonce vzala na několik dní z osobních důvodů volno od práce.

Není to poprvé, co se v Hollywoodu setkáváme se situací, kdy si nechá pohádkově slavný muž rozbít manželství od někoho, kdo se pohybuje v naprosto odlišných poměrech a kruzích, než on.

Typickým příkladem je Arnold Schwarzenegger, který si v roce 1997 nabrnknul vlastní (a dost nevzhlednou!) uklízečku původem z Guatemaly Mildred Baena, kterou neváhal dokonce ani oplodnit. A co víc? Svůj milenecký vztah dokázali před jeho tehdejší manželkou Mariou tajit skoro 15 let! V roce 2011 však aféra praskla a Maria od Arnolda odešla.

Arnie s Mariou v roce 1988.

Arnie s Mariou v roce 1988.

Celou aféru dělá ještě absurdnější fakt, že Mildred porodila Arniemu syna Josepha v Srpnu 1997. Maria o měsíc později porodila syna Christophera.

Arnielo uklízečka Mildred s nemanželským synem Josephem.

Arnielo uklízečka Mildred s nemanželským synem Josephem.

Podobným způsobem skončilo po skoro dvaceti letech vztahu i manželství popové princezny Gwen Stefani (46) a zpěváka Gavina Rossdala.

Gwen Stefani s manželem v době, kdy ještě o nevěře nic netušila.

Gwen Stefani s manželem v době, kdy ještě o nevěře nic netušila.

Důvodem rozvodu byla jejich rodinná chůva Mindy Mann, která se během 7 let, kdy pro rodinu pracovala, stala věrnou zpěvaččinou kopií. Proč asi...

O poměru se zpěvačka dozvěděla z iPadu, kde našla její žhavé snímky a erotické vzkazy.

Mindy Mann jako by Gwen z oka vypadla.

Mindy Mann jako by Gwen z oka vypadla.

No, chůvy, uklízečky a kadeřnice prostě jedou!

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:14 6. září 2016. Anketa je uzavřena.

  • 8
  • 8
  • 7
  • 6
  • 5
  • 4
Komentáře