Gregorová přiznala Koptíka: Je to láska, ale každý měsíc ho testuju na drogy!

10. května 2018
Hana Gregorová (65) přiznala vztah s Ondřejem Koptíkem (34). Její slova ale mají trhliny. Přestože tvrdí, že s ním není v kontaktu od září, může mu podle svých slov naprosto důvěřovat, že se nadobro zbavil své drogové závislosti. Údajně mu již měsíce kontroluje drogové testy!

Jak jsme vás jako první informovali, Hana Gregorová se vrátila zpátky ke svému o téměř dvě generace mladšímu expartnerovi Ondřeji Koptíkovi. Přestože mu ještě na konci loňského roku nemohla přijít na jméno, a dokonce měla podat předběžné opatření, aby o ní Koptík již nemohl psát sexuálně motivované básničky, nyní znovu tvoří pár.

Vdova po Radoslavu Brzobohatém se o jejich vztahu rozpovídala na premiéře komedie Tři letušky v Paříži, kam „nečekaně“ dorazil i Ondřej Koptík.

„On nebyl pozvaný, ale tušila jsem, že se tady možná objeví. Viděli jste ten pugét. Myslím si, že odpouštět je lidské. A když nejde o život, jak říkal Radek, jde o …,“ nedopověděla větu Gregorová v rozhovoru pro primácký Top Star s tím, že jí přišlo Koptíkovo gesto milé.

Ačkoliv se o jejich opětovném shledání spekuluje již dlouhé měsíce a první informace do redakce Expresu přišly počátkem letošního roku, Gregorová tvrdí, že Koptíka neviděla od září loňského roku.

„Jenom jsme si občas zavolali a já jsem říkala, že jestli se vůbec někdy uvidíme, tak moje podmínka je léčba. A že na tom trvám, protože to tenkrát prostě pokazil, ale nebyla to jeho chyba. Je pravda, že jsem ho vezla do léčebny, on tam řekl, že tam nejde, a jeho maminka mu řekla, že nemusí, že ona se o něj postará. Ale musel. To mi bylo jasné. Já jsem na tom trvala. V tomhle jsem prostě pro radikální řešení věci a nejsem ochotná tohle tolerovat. Alkohol a drogy netoleruju,“ popsala v rozhovoru Gregorová, která přestože Koptíka podle svých slov neviděla od září loňského roku, tak ví, že svou slabost pro drogy má pod kontrolou.

„Každý měsíc chodí pravidelně na kontroly k doktorce, která je moje kamarádka. Všechny testy můžu kontrolovat. Myslím si, že ta léčba pro něj byla školou. To co on, to by měl podstoupit každý,“ říká Gregorová, která se nebojí ve spojitosti s Koptíkem použít slovo láska.

„Je to příjemné. Vztah je samozřejmě o toleranci a já jsem byla dost tolerantní, ale určitou hranici nepřekročím. A on to dost dobře ví, že pokud by se něco stalo, tak jsem nekompromisní. Když jsem vydržela se mu neozývat na jeho prosebné SMS a na telefonáty. Já vydržím hodně,“ svěřila se herečka Top Staru s tím, že Koptíkovi sice může bezmezně důvěřovat, ale musí ho prověřovat.

A přestože u ní po představení strávil noc a je zřejmé, že tam má své oblečení, tvrdí, že spolu nebydlí. „Bydlí u kamaráda, a jak to bude dál, neplánuju. Uvidíme, jak se to vyvine,“ dodala Gregorová, která si je jistá, že ji Koptík miluje. Ona sama se ale na vztah, ačkoliv mluví o lásce, dívá podle svých slov racionálněji. Ať už to podle ní znamená cokoliv. 

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:11 pátek 7. září 2018. Anketa je uzavřena.

  • 70
  • 24
  • 20
  • 16
  • 14
  • 12
Komentáře