jít naiDNES.cz

Rekonstrukce Bertramky je u konce. Vánoce oslaví Gottovi doma!

Akce kulový blesk, ta čeká rodinu Karla Gotta. Dělníci totiž z jejich bertramské vily již sundali lešení a na domě se dodělávají poslední dodělávky. Podle informací Expresu tak slavná rodina Vánoce oslaví ve svém.

Půl roku musel Karel Gott s manželkou Ivanou a dcerkami Charlottkou a Nellou žít v provizorních podmínkách. Čas v „exilu“ se jim ale rychle krátí. „Na vile zbývají poslední dolávky a budou se moct přestěhovat,“ svěřil se nám zdroj z okolí slavné rodiny, podle něhož se na návrat domů těší hlavně Gottovy dcerky.

„Rozsáhlá rekonstrukce byla hlavně kvůli nim. Charlottka a Nella tak dostanou k Vánocům každá vlastní pokojíček,“ sdělil nám.

Ačkoliv je z námi pořízených snímků zřejmé, že se schyluje k velkému stěhování zpátky, Gottova mluvčí Aneta Stolzová byla skoupá slova. „K osobním záležitostem pana Gotta se s ohledem na soukromí jeho rodiny nebudu vyjadřovat,“ sdělila nám jenom stroze Stolzová, která nám ale naše informace o návratu nejslavnějšího obyvatele Prahy 5 do své milované vily nepopřela.

Tak snad do nově zrekonstruované vily rodinka vkročí šťastnou nohou.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:12 10. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  12
 • Haha
  7
 • Trapas
  7
 • Tvl
  6
 • Cože
  5
 • Sladký
  4
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře