jít naiDNES.cz

Gelemová si Slováčka rozmazluje. Takhle mu miliskovala plešku!

Felix Slováček naznačil, kdo v jejich vztahu s Lucií Gelemovou, která je téměř o 40 let mladší, tahá za kratší konec. A rozhodně to není on. Ačkoliv se může zdát, že se ohání, aby si mladší milenku udržel, není tomu tak. Snažit se musí ona!

Za poslední čtyři roky se z utajované milenky stala jeho oficiální partnerkou. Není to ale záviděníhodný post. Lucie Gelemová se totiž musí ohánět, aby si svého dědouška udržela. Felix, který je stále ženatý s Dádou Patrasovou, je totiž ve vztahu nekompromisní.

Slováček to prozradil, když jsme se ho během slavnostního otevření barbershopu Cosa Nostra v centru Prahy zeptali, zda se musí ohánět, aby mu Gelemová neutekla s mladším.

„Ne. Nemusím. Ona se musí starat,“ překvapil nás Felix, který přiznal, že ke kadeřníkovi chodí maximálně čtyřikrát ročně.

„Vlasy mi rostou velmi pomalu a mám jich málo. Když už začínám vypadat jako dědek, zajdu ke kadeřnici,“ prozradil čtyřiasedmdesátiletý Slováček, který byl v specializovaném kadeřnictví poprvé v životě a nemohl si jejich služby vynachválit.

„Dneska na tom stříhání to bylo trošku jiné. Je to specialista na pány a dělal některé věci, které jsem dodnes neznal,“ prozradil Slováček, kterému se stříhání zalíbilo natolik, že do procesu zapojil i svou téměř o čtyřicet let mladší milenku. Ta mu totiž musela na konci procesu za asistence profesionála namasírovat plešku, což si Felix náramně užíval.

A na závěr mu na důkaz lásky na plešku vlepila hudlana, čehož by se od profíka a možná ani od manželky Dády určitě nedočkal. I proto možná Slováček zvažuje, že si Gelemovou jednou vezme za ženu. To by se ale nejdřív musel rozvést.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 6:00 7. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  13
 • Super
  8
 • Cože
  6
 • Tvl
  6
 • Haha
  5
 • Sladký
  5
Komentáře
Vezmeme vás na titulní stranu
Sobota 21. září 2019, svátek má Matouš

jít naiDNES.cz