jít naiDNES.cz

Kuplířská kauza z pražského baru se dotkla i kadeřníka hvězd Arsova, jedním z obviněných je jeho partner

  • Pražský soud projednává rozsáhlou kauzu kuplířství a gay prostituce nezletilých v dnes již zavřeném Escape baru v Praze.
  • Obviněných je dohromady šest, některé z nich viní státní zástupkyně ze svádění k pohlavnímu styku a ohrožování výchovy dítěte.
  • Majitelem dnes již zavřeného podniku Escape bar v centru Prahy je Švýcar Massimo Augusto Scolari.
  • Scolari je jedním z obviněných, u soudu o sobě tvrdil, že je manažerem celebrit, veškerá obvinění odmítá.
  • V kauze je již zapleteno několik známých jmen: Lukáš Rejmon, bývalý provozní klubu, jenž je snoubencem zpěváka Jana Bendiga, a bratři Arsovové, kdy Luboslav Arsov je bývalý partner kadeřníka Tomáše Arsova.

Kadeřník celebrit Tomáš Arsov | foto: Pavel Dvořák, Tilen Vajt

Kauza gay prostitutů, do které je zapleten i partner zpěváka Jana Bendiga Lukáš Rejmon, jemuž za údajné kuplířství hrozí až pět let vězení, dělá vrásky na čele i kadeřníkovi hvězd a moderátorovi televize Barrandov Tomáši Arsovovi. Mezi obviněnými je i jeho partner Luboslav Arsov. Pokud bude odsouzen, může jít do vězení až na dvanáct let.

Šestice mužů měla podle obžaloby z klubu Escape v centru Prahy sjednávat gay prostituty, kdy někteří z nich měli být dokonce mladší osmnácti let. Mezi obviněnými jsou kromě majitele klubu Massima Scolariho a dvou Slováků také již zmíněný Lukáš Rejmon a bratři Luboslav a Ivan Arsovovi, oba původem z Bulharska.

Právě k Luboslavu Arsovovi se vyjádřil jeden ze svědků v procesu, mladík jménem Jan Gajdoš, který u čtvrtečního soudního stání řekl, že se v době návštěv Escape baru živil jako gay eskort. Podle Gajdošových slov mu měl Luboslav Arsov zařídit práci prostituta ve Švýcarsku.

K Luboslavu Arsovovi má blízko kadeřník celebrit Tomáš Arsov, kdy podle informací Expresu měli být v registrovaném partnerství. I kvůli tomu Tomáš nosí jeho příjmení.

Přestože se měli Luboslav a Tomáš před časem rozejít, stále k sobě mají velmi blízko. O to svědčí i fakt, že se slavnostním otevřením kadeřníkovy nové pobočky v Soukenické ulici mu letos v červnu pomáhal právě Luboslav Arsov, který měl na starosti veškerou organizaci.

Zajímavá je i adresa sídla první pobočky Tomáše Arsova, kterou má inzerovanou na svých webových stránkách. Ta se nachází na adrese V Jámě 2, klub Escape přitom býval ve stejné ulici s číslem popisným 8.

Podle svědectví bývalého barmana klubu Miroslava Doubka měl mít Luboslav Arsov svou kancelář právě v kadeřnictví Tomáše Arsova, tam se údajně dle jeho svědectví nosilo i účetnictví veškerých finančních toků klubu, do nichž spadalo i tzv. „odchodné z práce“.

Podle obžaloby byl jeden ze způsobu výběru peněz za prostituci uváděn právě jako odchodné z klubu, to když prostitut opustil klub se zákazníkem. Dalším poplatkem, což bylo ve skutečnosti placení za sexuální služby, byl poplatek za užití soukromého boxu v klubu, kde prý mělo docházet pouze k privátním tancům.

Podle rejstříku firem je Luboslav Arsov od roku 2013 nejen jednatelem společnosti Tomas Arsov Hair & Beauty Institute, ale je také společníkem s padesátiprocentním vkladem.

Výpis z rejstříku

Pokusili jsme se kontaktovat kadeřníka Tomáše Arsova, jehož můžete každou neděli vídat na TV Barrandov v jeho vlastní show Tomáš Arsov v akci, ale telefon nezvedal a na SMS zprávu, v níž jsme se ho zeptali, jestli sám do klubu docházel a zda věděl, co se tam dělo, do vydání článku neodpověděl.

Po Janu Bendigovi a Osmanym Laffitovi je tak Arsov další známou tváří, jejíž jméno je zapleteno do kauzy nezletilých gay prostitutů.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat