jít naiDNES.cz

Partyšová chce přejmenovat syna Josefa Kokty. Už zase! Nestačilo jí to jednou?

Gabriely Partyšová by ráda, aby se syn Josefa Kokty jmenoval po jejím současném manželovi Danielu Farnbauerovi. | foto: Herminapress

Moderátorka Gabriela Partyšová chce dokonat pomstu, kterou započala po rozvodu se svým dnes již exmanželem Josefem Koktou. Tehdy ihned změnila příjmení jejich syna Kristiana z Kokty na Partyše. Nyní se jí v hlavě rýsuje plán na další změnu, která akorát to dítě zmate.

Gabriela Partyšová Farnbauerová. Tak se již několik týdnů oficiálně jmenuje moderátorka nováckého Prásku. Takové jméno nedokáže napsat, aniž by si vyvrkla zápěstí nebo nepotřebovala tři řádky, i proto se jala Gábina vysvětlovat, proč se rozhodla pro tak krkolomnou variantu.

Z jejích slov musí mrazit v zádech všechny rozvedené muže, protože to je návod, jak se navždy odcizit svému dítěti.

Fotogalerie

Nechávám to tak otevřené, že kdybychom měli s Danielem miminko, byli jsme rodina a holčička by se jmenovala Farnbauerová, tak bychom dali Kristiánkovi na výběr, jak se chce jmenovat,“ šokovala Partyšová v pořadu Limuzína hudební televize Óčko.

Tím totiž naznačila, že by syn podnikatele Josefa Kokty v budoucnu mohl nést příjmení pro něj cizího muže.

Na názor jsme se zeptali i samotného Kokty, který nám zaslal velmi rezignovaný vzkaz.

„Je mi to jedno. Už jsem jí jednou slíbil, že si s jeho jménem může dělat co chce. Nebudu se jí do toho plést,“ napsal nám Kokta.

Malý Kristian ale už jednou změnou jména prošel, a to po rozvodu Kokty a Partyšové. Teď, pokud Gábina dostojí svému rozmaru, ho bude čekat další zvykání na nové jméno. Kdy dojde k přejmenování malého Kristiána Partyše na Farnbauera je tedy otázka a dále nás zaráží, jak si může být Gábina jistá, že budou mít holčičku?

Že by nechtěně prozradila, že je již v jiném stavu a proto se se zámožným podnikatelem tak narychlo vzali? To jsou otázky, na které určitě dostaneme odpověď v nejbližších měsících.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 26. června 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  113
 • Tvl
  18
 • Haha
  17
 • Cože
  14
 • Sladký
  14
 • Super
  9
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře