jít naiDNES.cz

Pravda o rozvodu Gabriely Partyšové. Proč jí nevydrželo druhé manželství?

Gabriela Partyšová a Daniel Farnbauer se budou rozvádět. | foto: Herminapress

Přesně před rokem mluvila o společném potomkovi, dneska je ale vše jinak. Manželství Gabriely Partyšové a movitého podnikatele Daniela Farnbauera jev troskách. A ačkoliv se spekulovalo, že v tom má prsty někdo třetí, vše je jinak. Pravda o rozpadu jejich manželství je mnohem fádnější!

Poté, co se Gabriele Partyšové rozpadlo manželství s Josefem Koktou, doufala, že právě v náruči Daniela Farnbauera našla svého pravého prince. Téměř čtyřicetiletá moderátorka dokonce mluvila o dětech.

„Vždy jsem chtěla více dětí. S manželem to necháváme na vesmíru, jestli nás má pojit další potomek. Moc si ho ale přejeme. Chtěli bychom holčičku, ale šťastní budeme i za chlapečka. Líbila by se mi Daniela, protože manžel je Daniel, a krásné je také Ester,“ rozplývala se ještě v říjnu 2016 a tato myšlenka ji nepustila ani letos v létě.

Podle našich informátorů z jejich okolí byl jejich vztah ale od počátku předurčený ke konci, a to právě kvůli Partyšové. „Vztah Gábiny a Daniela nemohl vydržet z logiky věci. Daniel byl od své exmanželky zvyklý, že se žena stará o domácnost a vytváří domov. Vaří, uklízí a svůj život obětuje dětem. Právě tato kritéria Gábina nesplňovala,“ sdělil nám zdroj z okolí movitého podnikatele s tím, že se Partyšová nechtěla vzdát své práce.

„Daniel je pracovně velmi vytížený a myslel si, že se mu Gábina přizpůsobí. Ta se ale hnala za dávno zašlou slávou. Pokud mluvili o dítěti, tak jenom kvůli tomu, že si ona myslela, že jim to zachrání vztah,“ dodal nám náš zdroj.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 3:01 pondělí 5. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  41
 • Haha
  33
 • Super
  26
 • Cože
  20
 • Tvl
  12
 • Sladký
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat