jít naiDNES.cz

Druhý rozvod Partyšové: Smůlu si přivodila, když oblékla tyto šaty

Gabriela Partyšová ve svých svatebních šatech vyrazila o týden později na Ples v Opeře. | foto: Profimedia.cz

Gabriele Partyšové nevyšlo druhé manželství. V polovině minulého týdne musela oznámit, že se rozchází s movitým podnikatelem Danielem Farnbauerem. Smůlu v manželství si ale moderátorka přivodila sama. Jenom týden po svatbě totiž udělala něco, co neudělá žádná novomanželka!

Když se na konci ledna 2016 Gabriela Partyšová a Daniel Farnbauer rozhodli vzít, bylo to překvapení pro všechny. V šoku byli i svatebčané, které tehdy snoubenci pozvali na narozeninovou oslavu Daniela Farnbauera.

V průběhu oslavy Daniel a Gábina všem přítomným oznámili, že se rozhodli spolu strávit zbytek života, a proto si před jejich zraky řeknou ano. A za pár okamžiků už si to Partyšová v překrásných svatebních šatech s dlouhým rukávem šinula za doprovodu svého syna Kristiána k oltáři a provdala se za Daniela Farnbauera, s nímž randila jenom několik měsíců a který se kvůli ní rozvedl s manželkou Lucií.

Smůlu si ale Partyšová nepřivodila v den své překvapivé svatby, ale týden po ní. Další sobotu totiž po boku svého novomanžela vyrazila na Ples v Opeře. Na tom by nebylo samozřejmě nic špatného, kdyby Partyšová znovu neoblékla své svatební šaty.

Pověrou, že obléci podruhé svatební šaty nosí smůlu a neštěstí, se vůbec netrápila. „Chtěla jsem si je ještě jednou vzít. Ony totiž byly původně plesové a Ples v Opeře je taková událost, že si tyhle šaty zaslouží vynést do společnosti ještě jednou,“ svěřila se tehdy Partyšová, která se snad ze své chyby ponaučila a šaty, v nichž se bude vdávat potřetí, oblékne jenom jednou. A to už by bylo, aby jí to nevydrželo. Teď už jenom najít nějakého neokoukaného miliardáře, který se nechá rozvést.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:07 pondělí 5. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  37
 • Haha
  17
 • Tvl
  13
 • Cože
  10
 • Sladký
  8
 • Super
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat