jít naiDNES.cz

Gabriela Partyšová se postavila za manžela: Je oběť nevěry jako já!

Gabriela přiznala, že ona a její manžel mají stejný osud. | foto: archív Gabriely Partyšové

Poté, co jsme zveřejnili informace o pozadí rozvodu milionářského manžela Gabriely Partyšové, nastala mela. Redakci se ozvala sama moderátorka a dštila oheň a síru na první manželku Farnbauera, Lucii.

Když se Gábina Partyšová vdala za multimilionáře, tak se mnozí ptali, jak se dala dohromady s bohatým mužem? Byla v tom láska nebo peníze? A jak to bylo s Farnbauerovou první manželkou, Lucií?

Fotogalerie

Poprvé jsme se potkali před vánocemi 2014. Druhá schůzka proběhla v lednu 2015, tedy v době kdy Dan už řešil rozvodové papíry,“ vyvrací Partyšová spekulace, že byla důvodem rozvodu.

Celou věc tedy naopak otáčí a vinu za krach manželství svaluje na exmanželku.

Nic není z čistého nebe. Navíc vinu na rozvodu nese druhá strana a ne Daniel. Máme s Danem podobné příběhy, podváděly nás protějšky,“ přisazuje si Gábina i na svého prvního muže - Josefa Koktu, který Gábinu opustil kvůli mladé manželce Ornelle.

Kde je ale pravda? Opustil Farnbauer svou manželku kvůli Partyšové, nebo bývalé ženě Lucii přišel na nevěru, jak tvrdí jeho současná manželka?

Gabriela Partyšová je ostrá loktařka a dobrá piáristka. Úzkostlivě si hlídá svůj mediální obraz a za žádnou cenu nepřipustí hru, kdy ona je ta mrcha, která odvlekla manžela od rodiny, zatímco druhá strana pláče oškubaná v koutě.

Gábina je ofenzivní a s médii to umí. Její útok lze proto vnímat jako veřejný tlak na exmanželku, aby ve vlastním zájmu ohledně rozpadu manželství Farnbauera mlčela.

Co ale teď udělá Lucie Farnbauerová? Zvedne hozenou rukavici? Uvidíme.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 29. června 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  219
 • Haha
  49
 • Tvl
  28
 • Cože
  27
 • Super
  23
 • Sladký
  16
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat