Exmanžel Partyšové vzal těhotnou ženu na ples, Gabriela se jim musela vyhnout

Daniel Farnbauer vyvedl svou těhotnou ženu. Gabriela Partyšová se na to nemohla dívat. | foto: Koláž Expresu

Loni patřila Gabriela Partyšová (40) mezi největší hvězdy Plesu jako Brno a na červeném koberci doslova zářila, letos se Brnu obloukem vyhnula. A měla k tomu velmi pádný důvod. Na největší společenskou akci plesové sezony v Brně totiž dorazil její exmanžel Daniel Farnbauer. A nebyl sám. Po jeho boku zářila jeho staronová žena Lucie, která je těhotná.

Takovou potupu si Gabriela Partyšová snad nezasloužila. Jak jsme vás již informovali, její bývalý manžel Daniel Farnbauer se po rozvodu s ní nejenže vrátil k matce svých dvou dětí Lucii, ale jako výraz jejich znovunalezené lásky spolu krátce poté, co se dali znovu dohromady, počali syna, jehož několik měsíců předtím plánoval Farnbauer s Partyšovou.

Miliardář Farnbauer se svou těhotnou ženou se objevili na VIP seznamu hostů Plesu jako Brno, kam dorazili ruku v ruce a na všechny strany rozdávali úsměvy. Hlavně pro těhotnou Lucii Farnbauerovou to muselo být zadostiučinění, protože ještě před několika měsíci se musela dívat na snímky otce svých dvou dětí, jak se za ruce vodí právě s Gabrielou Partyšovou. Kvůli Partyšové ji na konci roku 2015 Farnbauer opustil.

Zajímavé je, že pozvánku na ples měla dostat i Partyšová, která si například loňský ročník nenechala ujít. Letos se ale v den konání akce Brnu vyhnula mílovými kroky.

A nejde se jí divit.

Ačkoliv se snaží tvářit statečně a nad věcí, je jasné, kdo je v tomto mileneckém trojúhelníku vítězem a kdo poraženým. Záhadou je jenom to, jak se Farnbauerovi podařilo přesvědčit matku jeho dvou dětí, aby mu odpustila, že ji nejenže opustil kvůli Partyšové, ale také ji měl nechat téměř bez prostředků. Ale movitý podnikatel určitě něco vymyslel. Krásné Lucii také možná postačil pocit vítězství nad sokyní, kvůli níž si tolik vytrpěla. A ze snímků je zřejmé, že je velmi šťastná a spokojená.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:57 úterý 28. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  50
 • Trapas
  28
 • Haha
  25
 • Tvl
  16
 • Sladký
  15
 • Cože
  13
Komentáře

Mohlo by vás zajímat