Potupa pro Partyšovou: Co musel udělat Farnbauer, aby se mohl vrátit k ženě?

Po Partyšové nezůstal v domě kámen na kameni. Farnbauerová nechala vyhodit veškeré vybavení. | foto: Koláž Expresu

Dvacetiměsíční manželství s Gabrielou Partyšovou se miliardáři Danielu Farnbauerovi pořádně prodražilo. Matka jeho dětí Lucie Farnbauerová mu totiž návrat vůbec neulehčila. Dokonce mu dala přísné ultimátum. Vše, čeho se v jejich společném domě její dočasná náhradnice dotkla, muselo z domu ven!

Jak jsme vás již informovali, miliardář Daniel Farnbauer se sice krátce po rozvodu s matkou svých dvou dětí Lucií Farnbauerovou oženil s Gabrielou Partyšovou, jejich manželství ale nemělo dlouhého trvání. Movitý podnikatel měl totiž Partyšové záhy oznámit, že mu s ní není hezky a už s ní nechce být.

Nutno ale říct, že sám nezůstal. Vrátil se k ženě, kterou opustil právě kvůli Partyšové a k níž se podle informací Expresu neměl během rozvodu zachovat příliš hezky. Dokonce jí měl sebrat auto, které jí předtím věnoval.

A právě nejspíš kvůli všemu, čím si musela projít, nedarovala Lucie Farnbauerová muži svého života a otci svých dětí nic zadarmo. Předtím než se vrátila do domu, do něhož si Farnbauer na dvacet měsíců měl nastěhovat právě Partyšovou, nechala dům znovu vybavit.

„Poté, co se Gábina odstěhovala, tak se celý dům musel předělat. Byla to její podmínka, jinak by se nevrátila, a Dan to rád udělal,“ sdělil nám náš situací dobře obeznámený zdroj s tím, že Lucie byla důvodem, proč se Farnbauerovi a Partyšové manželství nevyvedlo.

„Oni k sobě patří. Ona ho nikdy nepřestala milovat a on časem zjistil, že ani on bez ní nedokáže žít. Nyní jsou jako dvě hrdličky, tak snad jim to vydrží,“ dodal náš zdroj a řekl, že Farnbauerová v podstatě předělávala svůj vlastní dům.

„Partyšová tam nic nezměnila. Dům byl v takovém stavu, v jakém ho Lucie opustila. I tak si ale vyhádala výměnu veškerého vybavení,“ uzavřel náš zdroj.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:37 30. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  62
 • Haha
  31
 • Trapas
  19
 • Cože
  17
 • Sladký
  9
 • Tvl
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat