Koukalovou zradily nohy, kvůli bolestem skončila v nemocnici, ruší tréninky

5. listopadu 2019
Bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová (30) má nervy na pochodu. Jako by nestačilo, že se jí všichni ptají na manžela, který pravidelně chybí na přímých přenosech StarDance, přidal se další problém. Úspěšnou sportovkyni, která kariéru pověsila na hřebík hlavně kvůli problémům s lýtkovými svaly, zradily nohy i v taneční soutěži.

„Doufala jsem, že moje nohy nezaregistrují změnu obutí z běžkařských bot na taneční střevíce,“ snažila se v ordinaci vtipkovat Gabriela Koukalová, které nohy bouřící se proti zátěži samozřejmě vůbec nehrají do karet.

„Bohužel po čtyřech měsících intenzivního trénování to nevydržel palec,“ prozradila svým fanouškům na sociální síti. Ti ji zahrnuli slovy podpory a chvály, byli by velmi neradi, kdyby jejich idol ze StarDance musel kvůli zdravotním problémům nakonec odstoupit.

Koukalová se však obavy snaží zmírnit a věří, že se nohy nakonec „umoudří“ a ona další nálož na parketu ustojí s grácií a elegancí.

„Dnešní trénink ve zkušebně jsme tedy museli vyměnit za ordinaci,“ doplnila Gabriela a přidala emotikon injekce. Lékař se tak zřejmě rozhodl prvotní příznaky alespoň zmírnit, i když je jasné, že úplně nejlepší by v této chvíli byl úplný klid. Ten si ale Koukalová nemůže dovolit, pokud chce v soutěži pokračovat i dál.

„Dnešek a zítřek klid a ve středu snad zpět do plného tréninku,“ věří bývalá biatlonistka, která ve StarDance válí. Její výkony chválí porota, nadšení jsou také diváci v sále a u televizních obrazovek.

„Poslední dva dny byly prostě pohádkové. V pátek jsem oslavila své kulatiny a včera jsme dostali od poroty fantastické hodnocení. Děkuji všem za spoustu krásných přaní k narozeninám a samozřejmě také za hlasy,“ nechala se slyšet ještě v neděli 3. listopadu.

„Jsem šťastná, že cítím velkou podporu od své rodiny i od vás, fanoušků. Co se týče vysokého hodnocení od poroty, je pro nás motivující, ale zároveň zavazující, abychom se pokusili v dalších kolech udržet takto vysoko nastavenou laťku. Bude to pořádný oříšek,“ doplnila Koukalová. To ještě netušila, že den nato už bude řešit jiný „oříšek“ v podobě bolavého palce.

Nezbývá než doufat, že v sobotu už nebude po bolesti ani památky a sportovkyně bude opět sbírat vavříny na tanečním parketu.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:24 4. března 2020. Anketa je uzavřena.

  • 33
  • 32
  • 29
  • 26
  • 26
  • 23
Komentáře