jít naiDNES.cz

Koukalovou ve StarDance nepodporuje manžel. Krize? Přestaňte se na něj ptát, reagovala podrážděně

Co ještě nedávno vypadalo jako pouhá spekulace, začíná pomalu, ale jistě nabírat reálných obrysů. Gabriela Koukalová (30) předvedla v posledním kole StarDance opět skvělý výkon. „S každým kolem se zlepšujete,“ chválil ji Genzer. Jako opožděný dárek k narozeninám si tak nadělila postup do dalšího kola. Bohužel ji ale opět nepřišel podpořit manžel Petr Koukal (33). Proč? Bývalá biatlonistka se odpovědi na tuto otázku (zatím) úspěšně vyhýbá.

Bývalý vynikající badmintonista Petr Koukal si v minulosti nikdy nenechal ujít příležitost postavit se vedle své partnerky, pyšně se usmívat a užívat si přítomnost kamer. Gabrielu doprovázel na všechny možné akce. 

O to větší překvapení je pro českou veřejnost fakt, že Koukal manželku nepřišel podpořit ještě ani jednou. Neobjevil se ani na posledním večeru, den po Gábininých 30. narozeninách. 

Jak zhasla světla televizních kamer, seskupili se kolem Koukalové novináři. Ty zajímalo jediné: Proč opět nepřišel manžel, který ji jinak tak moc rád podporuje a doprovází?

Jednomu z novinářů Koukalová pouze mimo záznam řekla, že ji otázky týkající se jejího manžela už unavují a nechce se jí na to neustále odpovídat. Zopakovala, že Petr chodí na generálky a prý jí to nosí štěstí.

Gabriela Koukalová předvedla opět skvělý výkon, bohužel u toho ale zase nebyl...

Gabriela Koukalová předvedla opět skvělý výkon, bohužel u toho ale zase nebyl její manžel Petr.

Když se ji pokusili oslovit redaktoři Expres.cz, Gabriela rozhovor zdvořile odmítla. Nejspíše i z toho důvodu, že věděla, že se jí budeme také ptát na manžela. 

Focení s fanoušky, pak rychlý úprk

„Dám teď přednost fanouškům, kteří se chtějí se mnou vyfotit,“ řekla nám s tím, že rozhovor možná poskytne později. „Nic ale neslibuji,“ dodala.

Jakmile se s ní vyfotil poslední fanoušek, Koukalová vzala nohy na ramena a jako jedna z prvních soutěžících taneční parket opustila. Bez manžela, v doprovodu svých známých. Veškeré žádosti o rozhovor definitivně odmítla.

Gabriela Koukalová utekla hned po živém přenosu.

Gabriela Koukalová utekla hned po živém přenosu.

I přestože se každým kolem Gabriela zdokonaluje, nelze si nevšimnout, že není úplně ve své kůži. Působí jaksi neuvolněně, jako by ji snad něco trápilo. 

Sama ale říká, že jí manžel v publiku nechybí. Prý se takto dohodli a vše je mezi nimi, jak má být.

O Petru Koukalovi se ale ví, že v minulosti nabídku jít do StarDance několikrát odmítl. Zřejmě nemá tanec příliš v lásce. 

Anebo je za tím něco víc? Další kola možná naznačí!

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat