Gabriela Koukalová poprvé v roli moderátorky: Mírná nervozita a nepřirozený úškleb

1. listopadu 2020
A má to za sebou. Gabriela Koukalová se poprvé předvedla v roli moderátorky primáckého společenského magazínu Showtime. A nutno říct, že na začátečnici si nevedla vůbec špatně. Nebylo to ale bez chybičky. Kdo jí proboha poradil, aby se na konci každého vstupu tak křenila?

„Gabriela Koukalová dnes poprvé v Showtimu,“ zaznělo dnes ve večerních zprávách na CNN Prima News z úst Evy Perkausové a Romana Šebrleho snad dvacetkrát. Bylo na nich vidět, že jsou oba nervózní, jak to bývalé biatlonistce v nové roli půjde.

Nervóznější než Koukalová ale nikdo z nich být nemohl.

„S každou kamerovou zkouškou jsem klidnější. Seznamuji se postupně se vším a věřím, že mé těšení a nadšení se na výsledku odrazí. Když jsem vešla do studia poprvé, byla jsem trošku nervózní. Studio CNN Prima News je ve skutečnosti mnohem větší, než působí z obrazovky. Připadala jsem si tam jako trpaslík. Během prvních kamerových zkoušek to ve vysokých podpatcích bylo náročné. Nosím je ráda, ale neměla jsem v životě tolik příležitostí v nich chodit delší čas. Po natáčení jsem musela nohy pořádně zregenerovat,“ prozradila před svou premiérou Koukalová, na níž již během prvních vteřin v záběru bylo vidět, že soustředí nejen na text, který musela odříct zpaměti, ale i na chůzi na již zmíněných vysokých podpatcích.

V prvním záběru tak působila roztomile strnule. Lehká křeč se ale dala očekávat. Takhle se snad nesoustředila ani na zimních olympijských hrách v roce 2014, odkud si přivezla stříbrnou medaili.

Vstup od vstupu byla sice lepší a uvolněnější, ale její premiéra měla dvě vady na kráse. První byly její ruce, kterými až moc házela ze strany na stranu, až se divák u obrazovek bál, že si Koukalová vyhodí rameno, a druhou křečovitý úsměv, jímž zakončovala každý vstup. Kdo jí proboha řekl, že se má tak křenit?

Nutno říct, že Gábině kamera sluší a dnes se zrodila nová moderátorská hvězda. Stačí, aby se hodila do pohody a uvědomila si, že vlastně o nic nejde. Její výkon byl dobrý nejen na začátečnici, ale stydět by se za něj nemusel leckterý profesionál.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:45 pondělí 1. března 2021. Anketa je uzavřena.

  • 280
  • 123
  • 59
  • 49
  • 35
  • 33
Komentáře