jít naiDNES.cz

Žádný biatlon, jsem umělkyně! Koukalová u Krause zpívala song od Lady Gaga

Gabriela Koukalová se pomalu, ale jistě přeměňuje z biatlonistky v umělkyni. Poslední dobou tuze ráda zpívá, maluje ve svém ateliéru a nedávno vydala knihu plnou výtek ke svým exkolegům a exkolegyním. Zdá se, že jako umělkyni ji začíná brát i široká veřejnost. V Show Jana Krause Koukalová zazpívala píseň od Lady Gaga!

Červeného gauče, který je v Show Jana Krause pro hosty připraven, se Koukalová podle svých slov velmi bála. V minulosti přijala pozvání do několika jiných talkshow, svéráznému moderátorovi se ale jaksi vyhýbala.

Strach přemohla a do populárního pořadu Koukalová konečně zavítala. O tom, že si vyzkoušela již zmíněný červený gauč, se bývalá slavná biatlonistka svěřila na svém profilu na Facebooku.

„Děkuji, Jane Krausi, jste skvělý muž i moderátor. Díky vám pro mě získal dnešní Den osvobození ještě další význam a jsem skutečně ráda, že jsem se po několika letech nechala překecat a do vaší skvělé Show Jana Krause přišla,“ vzkázala Krausovi Koukalová.

Poté, co Koukalová sekla s biatlonem a zkritizovala své bývalé kolegyně a kolegy ve své knize, ji široká veřejnost už považuje spíše za umělkyni než za ženu, která svým sportovním talentem okouzlila celý svět

Ostatně i její muž Petr Koukal se nedávno nechal slyšet, že jeho Gabriela je duší umělec. „Je to úžasná renesanční žena. Jedinečná. Silná. Odvážná a statečná. Jiná,“ říká bývalý úspěšný badmintonista v rozhovoru pro iSport.cz.

Není tak divu, že před Krausem si kdysi veleúspěšná sportovkyně s chutí zazpívala. Zvolila píseň Million Reasons od populární zpěvačky Lady Gaga„Chtěla bych ji věnovat svojí skvělé kamarádce Veronice,“ dodala Koukalová.

To, aby sportovní hosté u Jana Krause zpívali, se příliš často nestává. Dá se tak říct, že přerod Koukalové ze sportovkyně v umělkyni, je tak již konečně kompletní. Teď už ji za biatlonistku nejspíše nepovažuje nikdo, dokonce ani Kraus.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:56 6. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  182
 • Super
  21
 • Tvl
  18
 • Haha
  16
 • Sladký
  10
 • Cože
  8
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat