Že by menší krize u Koukalových? Krásná Gábina je bez podpory svého manžela

21. října 2019
Z Gabriely Koukalové se sice díky její účasti ve StarDance zase stává miláček národa, má to ale jeden háček. Její úspěch s ní nikdo nesdílí. V publiku zatím ani jednou nebyl její manžel Petr Koukal, který si přitom nikdy nenechal ujít příležitost být v záři reflektorů. Že by jejich vztah procházel krizí?

Díky svým sportovním výkonům, kdy se stala celkovou vítězkou Světového poháru v biatlonu nebo na zimních olympijských hrách v roce 2014 získala dvě stříbrné medaile, si podmanila celý národ.

Po konci kariéry si ale mnoho fanoušků svými výroky a činy poštvala proti sobě. A právě tuto etapu jejího života mnozí přisuzují jejímu manželovi Petru Koukalovi, který jí má údajně špatně našeptávat.

Ve StarDance ale Gabriela Koukalová (29) zatím působí roztomile zmateným dojmem, jímž si zase získává národ na svou stranu. Může za to možná i fakt, že Koukala zatím tancování jeho ženy nechává chladným. Ten dosud ani jednou neseděl v hledišti a nefandil své ženě, což je s ohledem na fakt, jak rád je středem pozornosti a dosud byl všude se svou manželkou, trochu zvláštní.

„Manžel byl na generálce a doufám, že přijde příští týden zase,“ sdělila nám Koukalová, která nám přiznala, že svého muže v posledních týdnech lehce zanedbává.

„Člověk tak trochu doma musel poreferovat o tom, co vše to bude obnášet, a poradit se, jestli na to ten partner přistoupí, nebo ne. Tušila jsem, do čeho jdu, protože je to tak trošku jako vrcholový sport, který jsem dělala celý život. Myslím si, že doma to máme tak natrénované, že manžel je, řekla bych, zvyklý,“ sdělila nám sportovkyně.

Podle svých slov si účast ve StarDance trochu i vysnila.

„Já jsem do toho šla, protože mám tanec ráda a baví mě. Chtěla jsem se zlepšit. Byla jsem nadšená, že jsem tu nabídku dostala,“ přiznala.

Koukalová sice možná získá korunku pro královnu jubilejního ročníku StarDance, je ale otázkou, zda o něco jiného zase nepřijde. Zatím to totiž vypadá, že bez morální podpory v hledišti je pouze ona.

Snad měl Petr Koukal v posledních dvou týdnech v sobotu večer důležitější věci, protože nedorazil ani na následnou párty, která se konala v centru Prahy. Bývá zvykem, že na večírek chodí i partneři účastníků.

Další možností je, že náš nejslavnější badmintonista nechce překážet tomu, že je tentokrát v záři reflektorů pouze jeho žena. Na to si ale už dávno musel s ohledem na to, že slavnější v rodině je právě Gábina, zvyknout.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 úterý 18. února 2020. Anketa je uzavřena.

  • 73
  • 70
  • 47
  • 37
  • 36
  • 34
Komentáře