Gabriela Koukalová o krachu manželství: Nalhávala jsem si, že to dopadne dobře

26. listopadu 2020
Je bojovnice nejen na trati, ale i v životě. Gabriela Koukalová promluvila o rozvodu s badmintonistou Petrem Koukalem a z jejích slov je zřejmé, že ji nepovedené manželství stále nepřebolelo. Expresu, který na krizi v jejich manželství upozorňoval delší dobu, navíc přiznala, že si konec nechtěla dlouho přiznat.

V dubnu letošního roku slavnostně oznámila, že spolu se svým mužem Petrem Koukalem otevřeli v jejím rodném domě školku, už tehdy bylo ale zřejmé, že jejich manželství spěje ke konci.

Nyní bývalá biatlonistka Expresu přiznala, že do poslední chvíle doufala, že se jim podaří manželství zachránit.

„Spoustu měsíců jsem doufala, že se to vše zlepší a ve finále to bude mít pozitivní konec, že spolu budeme. Pak se tak nějak stalo, že to mělo jiný konec, než jsem si představovala. To je život. Nechtěla jsem nic ututlávat. Nechtěla jsem se smířit s myšlenkou, že dojde k rozdělení mezi námi a že budeme žít každý sám. Jak Petr, tak já jsme se celou dobu snažili udělat maximum pro to, aby ten konec byl jiný. Ve finále to byla bitva, kterou jsme nezvládli vybojovat. Nikdo nic ututlávat nechtěl. Ani jeden z nás se nechtěl smířit s nadějí, že by to mohlo dopadnout dobře. Takhle jsem k tomu přistupovala. Možná jsem si sama sobě nalhávala, že to dopadne dobře,“ vysvětlila Expresu Koukalová, která je se svým dnes již exmanželem stále v kontaktu. Ale pouze na profesní bázi, protože spolu stále vlastní školku. 

„Zatím to díkybohu funguje,“ přiznala Gábina, která tak potvrdila, že jinak jsou jejich vztahy na bodu mrazu.

„Nejnáročnější na rozvodu bylo uvědomit si, že od určité doby pojede každý sám na sebe. Není to jednoduché, když si vezmete někoho a pak musíte překopat celý svůj život a musíte začít znovu. Dojdete do určitého bodu, kdy si uvědomíte, že je konec cesty. Nejde jít dál. V tom bodu je dobré to useknout,“ popsala Koukalová s tím, že ne vše má s Koukalem vyřešené. Například majetek si ještě rozdělit nestihli.

„Dům patří stále nám oběma. Nevím, jak to bude. Nemáme to ještě vyřešené. Je mi líto, že v něm nebydlím. Je to místo, kde si představujete, že strávíte zbytek života po boku člověka, kterého máte rád,“ dodala Gabriela, která je podle svých slov připravená na nový začátek.

A to nejen profesní, kdy přijala nabídku na moderování lifestylového pořadu Showtime na CNN Prima News, ale i v osobním životě. Není ale dobré ji oslovit skrz sociální sítě.

„Nemám ráda, když jdu do neznáma. V mnoha směrech. Když to bude ale někdo, koho znám, a bude mi sympatický, budu otevřená. Proč ne. Teď mám volnost. Nejsem typ člověka, který by dal důvěru člověku, kterého neznám. Ten člověk mě musí bavit jako osobnost. Do jisté míry je důležitý vzhled. Není ale stěžejní. Mám ráda chlapy, kteří jsou zábavní, věří si a jsou inteligentní. Šanci má kdokoliv, kdo to má v hlavně srovnané. To je pro mě důležité,“ uzavřela Koukalová.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 7:38 pátek 26. března 2021. Anketa je uzavřena.

  • 148
  • 91
  • 47
  • 45
  • 30
  • 28
Komentáře