Miliony v luftě? Koukalovi údajně nemají předmanželskou smlouvu

14. září 2020
Čtyři roky manželství s Petrem Koukalem ji mohou přijít hodně draho. Gabriela Koukalová byla ve vztahu s bývalým badmintonistou nejen slavnější, ale i bohatší. Přijde nyní kvůli školácké chybě o miliony? Podle všeho neměla podepsanou předmanželskou smlouvu.

Manželství Gabriely a Petra Koukalových je v troskách. A přestože bývalá biatlonistka tvrdí, že se svým stále ještě mužem zůstávají přáteli, jsou v kontaktu a rozvod je již jenom formalitou, podle kuloárních informací mají spolu komunikovat údajně pouze skrz své právní zástupce. A nelze se tomu divit. Rozdělují se totiž miliony.

Jak jsme vás již informovali, manželé společně vlastní dvě nemovitosti. První je luxusní vila v Hořovicích, kterou postavili před čtyřmi lety a její cena je odhadována přes 20 milionů korun. Luxusní není jenom vila, ale i parcela, na níž dům stojí. Ta má neuvěřitelných 5690 m2.

Před dvěma lety si spolu navíc pořídili chalupu v Bedřichově, jejíž cena se odhaduje na více než 10 milionů korun. A i ta leží na rozlehlé parcele o rozloze 1780 m2.

Pokud vás zajímá, kde na to manželé vzali, odpověď je jednoduchá. Gábina na to vše vydělala. Jako špičková biatlonistka si jenom na prize money přišla na sumu přes 20 milionů korun. A to nepočítáme příjmy z reklamy.

„Její popularita už letí do kosmických výšin, je to megahvězda napříč obory. V rámci českého reklamního trhu patří k těm nejlépe placeným,“ řekl před lety Jiří Hamza, šéf českého biatlonu, který byl v té době zároveň manažerem Koukalové.

Jenom za rok 2016 a 2017, kdy už byli manželé, si Gabriela na odměnách od Mezinárodní biatlonové unie a od Českého svazu biatlonu přišla dohromady na 12 milionů korun. Pokud opravdu nemají podepsanou předmanželskou smlouvu, znamenalo by to, že již tato suma putovala do společného jmění manželů.

Další miliony Koukalová vydělala i díky své biografii s názvem Jiná. Za tu podle dostupných zdrojů měla inkasovat 2,4 milionu korun, a navíc dala vydělat i svému tchánovi Petru Koukalovi staršímu, který knižní bestseller vydal.

Zatímco Koukalová vydělávala miliony, její manžel se jako sportovec zase tak moc nečinil. Podle specializovaného serveru TournamentSoftware.com si badmintonem „vypinkal“ 300 tisíc korun.

Ačkoliv je zřejmé, že život na vysoké noze si mohli dovolit hlavně díky Gábininým příjmům, pokud neexistuje předmanželská smlouva, bude se majetek dělit rovným dílem.

Obě jejich nemovitosti, které mají dohromady cenu téměř 40 milionů korun, jsou navíc zapsané jako společné jmění manželů, což značí, že předmanželská smlouva neexistuje.

Necháme překvapit, zda se manželé opravdu rozejdou jako přátelé, nebo vypukne ostrý boj o milionový majetek.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 7:12 úterý 12. ledna 2021. Anketa je uzavřena.

  • 141
  • 78
  • 58
  • 44
  • 37
  • 35
Komentáře