Pátek 25. září 2020, svátek má Zlata
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Koukalovi spolu nastřádali miliony. Jak si rozdělí svůj majetek?

  Manželé byli pouze čtyři roky, přesto se jim podařilo nashromáždit milionový majetek. Nejenže si spolu postavili luxusní dům v Hořovicích na Berounsku, který dneska může stát až dvacet milionů korun, vlastní i útulný domeček v Bedřichově. Navíc spolu před časem otevřeli školku. Jak se bude dělit majetek?

  „Jako partneři jsme se rozešli již před několika měsíci a žádost o rozvod je tak pouze formálním krokem. Ukázalo se, že naše představy o partnerském životě jsou odlišné. Možná jsme to pochopili až pozdě právě proto, že jsme na začátku našeho vztahu kvůli náročnému sportovnímu programu nesdíleli stejnou domácnost a netrávili spolu tolik času,“ oznámila rozchod Koukalová, která tak potvrdila, že kdyby spolu začali bydlet dřív, než se vzali, možná by se před čtyřmi lety ani nebrali.

  Zajímavé je, že na to, že spolu neuměli žít, dost investovali do nemovitostí. Když spolu začali chodit, bydleli v Petrově bytě v Modřanech, pak podepsali smlouvu s finským developerem a nejdřív zakotvili v Motole, aby se po roce přestěhovali do většího bytečku na nedaleké Kavalírce. Do svého se stěhovali v roce 2018. A rozhodně nešetřili.

  Na pozemku v Hořovicích, odkud pochází slavný badmintonista, si nechali postavit dům snů. V době stavby se cena rozlehlé vily odhadovala na patnáct milionů korun. Dneska je cena pochopitelně vyšší, a to v řádech milionů.

  To ale není jediná nemovitost, kterou stále ještě manželé spoluvlastní. Podle katastru nemovitostí jim říká pane i malý domeček v Bedřichově, což je blízko Jablonce nad Nisou, odkud pochází rodina slavné biatlonistky.

  Zajímavé je, že ačkoliv nyní Koukalová přiznala, že se s Koukalem rozešli již před několika měsíci, ještě na konci dubna spolu otevřeli pobočku školek Elánek, a to přímo v domě jejích rodičů na Jablonecku.

  „Jako bývalí vrcholoví sportovci a aktivní mladí lidé si velmi dobře uvědomujeme, jak důležité a určující jsou první roky po narození pro celý následný život. S Elánkem jsme se seznámili díky našim přátelům v Brně a natolik nás oslovil svými hodnotami a smysluplností, že jsme se rozhodli založit si franšízu a otevřít vlastní pobočku v Gabčině rodném domě v Jablonci nad Nisou. Aktivně se budeme na provozu podílet a těšíme se na setkání s vámi i vašimi dětmi. Petr a Gábi Koukalovi,“ píše se stále na internetových stránkách školky, z čehož je zřejmé, že ve školce jsou doopravdy zainteresovaní oba.

  Sám Koukal navíc figuruje hned ve třech firmách. Ve dvou případech jde o nadační fondy a před rokem si ještě k tomu založil společnost Koukall Inclusive, která se podle rejstříku firem zaměřuje na prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin a pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor.

  Otázkou zůstává, jak si manželé rozdělí svůj milionový majetek. Logicky se dá odvodit, že v luxusní vile v Hořovicích zůstane právě Koukal, jehož rodina z této obce pochází, a Gábině zůstane domeček v Bedřichově.

  Co se doplacení rozdílu hodnot nemovitostí týče, to už budou muset dořešit jejich právní zástupci. Už teď je jasné, že pokud bude chtít Koukal zůstat v jejich vile snů, bude muset sáhnout hodně hluboko do kapsy, aby Gábinu vyplatil.

  Otazník visí nad školkou. S ohledem na to, že se Koukal nezúčastnil ani slavnostního otevření, dá se předpokládat, že ta zůstane Gábině. Jelikož ji provozují v jejím rodném domě, je to i logické.

  Fotogalerie

  Sundej vlajku, nebo ti vypálíme dům. Agresivita demonstrantů v USA roste

  Premium Demonstrace proti policejní brutalitě, jak to nazývají protestující i média, začínají být docela brutální i vůči...

  Felák, flexit nebo chillovat. Slovník dnešní mládeže uvádí rodiče do rozpaků

  Premium Ač to možná ani netušíte, nejspíš i kolem vás denně chodí shiperky, které flexí s teniskami nebo iPhonem, díky čemuž...

  Prodlužte životnost filtru pevných částic. Stačí pár jednoduchých kroků

  Premium Výměna filtru pevných částic stojí desítky tisíc korun, jeho čištění a renovace pět až patnáct tisíc korun. Těmto...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pátek 25. září 2020, svátek má Zlata
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz