Čtvrtek 28. května 2020, svátek má Vilém
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Koukalové došel benzín a ztratil se jí manžel, se kterým otevírala školku

  Gábina Koukalová oznámila, že se svým manželem otevřela školku. Ten u toho ale chyběl. | foto: Instagram Gabriely Koukalové

  Gabriela a Petr Koukalovi se sice snaží navenek působit, že stále žijí ve fungujícím manželství, všechno ale nasvědčuje tomu, že již dlouhé měsíce žijí odděleně. Bývalá biatlonistka oznámila, že se svým mužem v jejím rodném domě otevřeli školku. Ten se ale této slávy nezúčastnil, raději byl doma, kde trénoval jednoho ze svých svěřenců.

  O manželské krizi Petra a Gabriely Koukalových se mluví již dlouhé měsíce. Spekulace neustaly ani během její účasti v taneční show StarDance, kde sice ona zářila jako jasná hvězda, on ji přesto ani jednou nebyl podpořit.

  Nejednou se navíc stalo, že Koukalová přespala v Praze v hotelu, přestože by každý na jejím místě odjel domů. Když pak odletěla na dovolenou do Vietnamu sama, i fanoušci se začali ptát, kde je Petr a proč Gábinu na jejích cestách nedoprovází.

  Jak jsme vás před několika dny informovali, zdroj z blízkosti její rodiny tvrdí, že Koukalovi už netvoří pár, akorát se snaží svůj rozchod ututlat, co nejdéle to půjde. Zatímco Gábina tráví karanténu u svých rodičů, Koukal zůstal v jejich honosné vile, kterou si před časem postavili.

  Ale pozor, ve středu přišla novinka. Gabriela Koukalová po dlouhé době promluvila a zmiňuje svého manžela jen v tom nejlepším.

  Moc vás zdravím a snad mám dobrou zprávu pro rodiče na Jablonecku. Podařilo se nám s manželem otevřít v mém rodném domě pobočku Elánku,“ pochlubila se Koukalová, která tuto radostnou zprávu oznamovala zcela sama. Společnost jí dělal pouze plyšový slon.

  Petr Koukal, jehož zmiňovala, byl mezitím doma, kde nerušeně trénoval svého mladého svěřence, a nezdálo se, že by se trápil nějakou školkou. Je možné, že projekt Koukalovi začali společně, nyní na něj ale bývalá biatlonistka zůstala sama.

  Zajímavé je i místo, kde se rozhodli školku otevřít. Pokud Gábina hodlá školku sama provozovat, proč ji vybudovali v jejím rodném domě, který je od jejich hořovické vily vzdálený téměř 200 kilometrů?

  Leda by už teď bylo jasné, že se Gábina vrací domů a ve vile na Berounsku zůstává Koukal, který z Hořovic pochází.

  Mami, došla mi šťáva!

  Chápeme dobře, že zpráva o školce měla být odpovědí na to, zda jsou, či nejsou spolu. Jenže Gabrielino vysvětlení je pochybné asi jako panenství mladice ráno po vesnické zábavě. 

  Událost, která následovala, přesvědčivosti Gábině rozhodně nepřidala. Na cestě domů do Jablonce, kde nyní žije s matkou, jí došel benzín a zůstala viset na dálnici. 

  „Super pocit, když máte nulu v nádrži, nevěřila jsem, že mi to nevydrží dalších dvacet kilometrů. Zkusím někoho stopnout,“ poslala tísňovou zprávu svým fanouškům na Instagramu.

  Pomoc brzy dorazila, ale nebyl to manžel Petr, jak byste možná čekali, ale náhodná řidička Lenka, která si všimla jejího odstaveného auta a odvezla ji k nejbližší benzínce. 

  Gábina šlechetné zachránkyni poděkovala ve videu a poslala vzkaz. „Mami, už jedou za tebou,“ rozloučila se s fanoušky, ale Koukala opět nezmínila. 

  Nutno říct, že už i jejich fanoušci se začínají ptát, jak to mezi nimi je, a požadují po nich, aby se oficiálně vyjádřili. 

  Jsme zvědaví, zda se Koukalovi odhodlají a konečně přiznají barvu. Společně nebyli vidět dlouhé měsíce a minimálně tak dlouho neexistuje ani jejich společná fotografie. Tu naposledy Gábina zveřejnila 3. listopadu na důkaz toho, že ji Koukal chodí podporovat na generální zkoušky StarDance, jenom pak nezůstává na přímý přenos. 

  Od té doby je ale ticho po pěšině.

  Fotogalerie

  Virus se mění pod rukama. Přírodní izoláty se tak nechovají, vysvětluje Peková

  Premium Do povědomí širší veřejnosti se molekulární bioložka a viroložka Soňa Peková z laboratoře Tilia dostala pro své neshody...

  Svoboda na dvou kolech Čechy láká. Porovnali jsme nejpopulárnější skútry

  Premium Skútr, to znamená hlavně svobodu pohybu namísto stání v kolonách. V porovnání s automobilem nabízí levnější a...

  Mám už celé krize dost, hyperbola strachu je šílená, říká šéfkuchař Pohlreich

  Premium Když vidíte sedět Zdeňka Pohlreicha v úplně prázdné restauraci Next Door v centru Prahy, kde jste si dřív bez rezervace...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Čtvrtek 28. května 2020, svátek má Vilém
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz