Koukalová odpaluje z manželova rozkroku. „Blbec a blbka se hledali,“ rozčilují se lidé

Chtěla zřejmě jen pobavit fanoušky, místo toho však Gabriela Koukalová sklízí další kritiku a nadávky. Na Facebooku zveřejnila fotku, na níž si užívá legrace se svým manželem Petrem Koukalem na minigolfu. A míček odpaluje rovnou z jeho rozkroku! Jenže fanoušci se v komentářích příliš nebaví a bývalé biatlonistce vzkazují: Jsi trapná!

Biatlonovou kariéru hodila za hlavu a pomalu se stává celebritou. Gabriela Koukalová napsala kontroverzní autobiografii Jiná a minimálně ve světě zimních sportů se snad nemluví o ničem jiném než o její bulimii či o sporech se zbytkem týmu.

Jenže bývalá biatlonistka teď všem ukázala, že na sport rozhodně nezanevřela. „Naopak! Zkouším objevovat i nové. První lekce minigolfu. Nic se mi nestalo, nic mě po tréninku nebolí, vše v pohodě,“ napsala k fotografii na Facebooku.

Na snímku je zachycena se svým manželem Petrem Koukalem, jak se při tréninku náramně baví. Právě se totiž chystá odpálit míček rovnou z jeho rozkroku!

Fotkou chtěla zřejmě napjatou situaci kolem své osoby odlehčit a pobavit fanoušky, místo toho však tvrdě narazila. Lidé se do ní totiž v komentářích hodně zostra pustili!

Gabriela Koukalová zřejmě chtěla jen pobavit fanoušky. Jenže tvrdě narazila!

Gabriela Koukalová zřejmě chtěla jen pobavit fanoušky. Jenže tvrdě narazila!

„Ona by měla dostat ránu do hlavy, aby se přestala chovat jako blbka,“ napsala třeba jedna z uživatelek. „Mně to přijde blbé,“ doplňuje ji jiný diskutující. „A koho to zajímá? Trapný a stupidní post, jenom snaha získat pozornost za každou cenu,“ píše další. „Národ byl na tebe hrdý, kam jsi to ale klesla,“ ptá se další uživatel.

Jiní ale sáhli i pro drsnější výrazy. Připomínají například, že Petru Koukalovi bylo po prodělané rakovině vyjmuto jedno z varlat a posměšně vzkazují, aby nepřišel i o druhé. „A přijde i o druhou kouli. Blbec a blbka se hledali,“ napsal Lukáš. 

To už se však bývalá biatlonistka neudržela a na nemístný komentář odpověděla. „Hezký den i vám, Lukáši, jste jistě velký muž,“ vzkázala a komentář doplnila výsměšným smajlíkem!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:04 12. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  328
 • Tvl
  30
 • Super
  29
 • Haha
  24
 • Cože
  17
 • Sladký
  17
Komentáře

Mohlo by vás zajímat