Koukalová s Prágrem zase spolu: Bude manžel sedět „pro štěstí“ doma za pecí?

29. ledna 2020
Když něco umíš, ukaž to! Přesně v duchu tohoto hesla vlítla Gabriela Koukalová (30) na taneční parket, aby oprášila taneční kroky a kreace, které se ve StarDance naučila. Po úspěšném angažmá v oblíbené show České televize se jí i tanečnímu partnerovi Martinu Prágrovi nabídky jenom hrnou.

„K mému překvapení jsme dostali s Martinem pozvání vystupovat na akcích s našimi tanci, tak si musíme připomenout všechny kroky a pohyby,“ komentovala video z tanečního parketu Gabriela Koukalová, které to na parketu parádně šlo a navíc velmi slušelo. 

Byla by velká škoda, kdyby toho se svým tanečním partnerem Martinem Prágrem nevyužili a nesvezli se na vlně popularity. 

„Už se těšíme a doufáme, že tam nebude za sloupem schovaný někdo z porotců,“ dodala bývalá biatlonistka, jež své zkušenosti ze světa vrcholového sportu zúročila také na parketu a hlavně tréninzích. Ty brala velmi vážně a poctivě se připravovala.

„Za sloupem bude schovaný pan Koukal,“ vtipkoval v diskuzi pod videem z tréninku jeden ze sledujících Koukalové. 

Možná tak narážel na fakt, že Petr Koukal se nikdy nepřišel na svou ženu podívat, když se v sobotu večer snažila zazářit ve StarDance. Přítomný byl podle Gábininých slov jen na generálkách. Prý proto, že jí to přinášelo štěstí během soutěžních večerů.

Gabriela Koukalová se rekreuje ve Vietnamu. Po manželovi Petrovi však ani vidu,...

Gabriela Koukalová se rekreuje ve Vietnamu. Po manželovi Petrovi však ani vidu, ani slechu...

I na fotkách z dovolené ve Vietnamu byla vidět jen Koukalová, která na jihovýchodě Asie čerpala síly po náročném podzimu a zkoušela štěstí na kiteboardu. Po Koukalovi ani vidu, ani slechu. 

Tak snad konečně vyrazí do společnosti podpořit svou manželku, která na parketu opravdu válí. Byla by škoda ji nevidět naživo...

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:17 čtvrtek 28. května 2020. Anketa je uzavřena.

  • 48
  • 48
  • 46
  • 41
  • 39
  • 36
Komentáře