Olympionička na odpočinku Koukalová: Staví si palác za patnáct milionů!

Gabriela a Petr si staví nové hnízdečko lásky. | foto: Tilen Vajt, Jiří Pitrof, Ladislav Křivan

Biatlonistka Gabriela Koukalová a její manžel, bývalý badmintonista Petr Koukal, si staví nové hnízdečko lásky. A vyjde je pěkně draho. Podle zjištění Expresu jenom za pozemek zaplatili pět a půl milionu korun. Na kolik vyjde celá stavba?

Obyvatelé Hořovic na Berounsku budou mít slavné sousedy. Právě tam se totiž rozhodli usídlit manželé Gabriela a Petr Koukalovi. A rozhodně netroškaří. Na pěti pozemcích o společné výměře 3439 metrů čtverečních si staví dům o velikosti, jako by plánovali společně počít Klapzubovu jedenáctku.

Jejich plány nevyjdou levně. S ohledem na to, že v Hořovicích metr čtvrteční pozemku vyjde na 1600 korun, jenom za pozemek museli zaplatit pět a půl milionu korun. Podle realitního odhadce, kterému jsme dali námi pořízené snímky k nahlédnutí, na přibližně šest milionů korun vyjde i stavba, která se na pozemku již rýsuje.

To ale není konečná suma. Připočteme-li vybavení domu, plot a další nezbytné položky, celková suma se může navýšit až na patnáct milionů.

Pokud se ptáte, kde na to manželé vezmou, je to jednoduché. S největší pravděpodobnosti to půjde z peněz, které veleúspěšná biatlonistka v posledních letech vydělala.

Mistryně světa ve sprintu si totiž v sezoně 2016/2017 vydělala na odměnách za závody Světového poháru zhruba pět a půl milionu korun před zdaněním, což je suma bez přičtených peněz od sponzorů či reklam, kterých Gabriela Koukalová v posledních letech natočila hned několik.

Hrubým odhadem si biatlonistka, která letos musela kvůli zranění vynechat olympiádu, mohla v posledních letech vydělat svými výkony i reklamami až deset milionů ročně. Mnohem hůř je na tom ale její partner Petr, který se nikdy netajil tím, že si jako badmintonista mohl o takových penězích nechat jenom zdát. Tak snad mu něco málo vydělala jeho knížka, kterou vydal v loňském roce. I tak to budou ale nejspíš jen drobné.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 7:04 14. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  140
 • Super
  74
 • Tvl
  21
 • Sladký
  14
 • Cože
  12
 • Haha
  4
Komentáře