Žádná selfie, žádná věnování! Jak Luxor málem vzplanul kvůli Koukalové

Vyhrála Světový pohár v biatlonu, vybojovala stříbro na olympiádě. Největší humbuk kolem své osoby ale Gabriela Koukalová prožívá právě teď. Chvíli poté, co vyšla její kontroverzní kniha s názvem „Jiná Gabriela Koukalová“. Veleúspěšná sportovkyně, která si dává od biatlonu pauzu, se ve čtvrtek podepisovala v Luxoru na Václavském náměstí v Praze. Těch, kteří chtěli podepsat novou knihu, se na místě sešlo dokonce tolik, že Koukalová hned na úvod musela zjednat pořádek.

„Moc se vám omlouvám, ale je vás fakt tak strašně moc, že to není možné. Třeba se s vámi vyfotím někdy jindy,“ řekla něžným hláskem na úvod Koukalová, která si na podepisování udělala čas hodinu a půl.

A to, že se v Luxoru sešlo jejích fanoušků až až, bylo zřejmé nejenom na první pohled, ale také hned, když člověk do prvního patra známého knihkupectví uprostřed Václavského náměstí vešel.

Nedalo se zde dýchat, všude okolo byli lidé tak zpocení, že vypadali, jako kdyby zrovna vylezli z bazénu. Chvílemi se zdálo, že k prasknutí narvaný Luxor snad sám od sebe vzplane.

Na autogramiádu Gabriely Koukalové dorazilo spoustu lidí.

Na autogramiádu Gabriely Koukalové dorazila spousta lidí.

A uprostřed všech vedrem zmožených žadatelů o podpis seděla naše nejúspěšnější biatlonistka. Ta, kvůli které sem obří dav přišel. A někteří zde čekali opravdu dlouho!

„Jsme tu od půl čtvrté, ale stejně se na nás nejspíše nedostane,“ svěřil se manželský pár. „Asi to brzy vzdáme,“ dodali smutným tónem.

Někteří čekání nevydrželi a odešli dřív, než na ně přišla řada.

Někteří čekání nevydrželi a odešli dřív, než na ně přišla řada.

A podobných smolařů zde bylo nespočet. Někteří kvůli vytouženému podpisu nedýchatelný vzduch vydrželi, někteří to ale vzdali a odešli pryč.

Vrcholem autogramiády bylo oficiální pokřtění knihy. A nebyla by to Koukalová, kdyby během takovéto události neudělala něco nevšedního.  Za „kmotra“ si vybrala malou holčičku z davu. „Ale připít si nemůžeš,“ zatrhla odhadem devítileté dívence vtipně alkohol.

Knihu Koukalové pokřtila malá holčička.

Knihu Koukalové pokřtila malá holčička.

Zatímco se Gabriela Koukalová podepisovala, až se jí z ruky kouřilo, tak její manžel Petr působil jako pravý manažer. Ve frajerské košili obcházel okolo, diskutoval s hosty a mnul si ruce, protože akce jeho ženy se nadmíru povedla.

O podpis biatlonistky stáli lidé všech věkových skupin. Ve čtvrtek byste tak v Luxoru po páté hodině narazili jak na důchodce, tak na děti předškolního věku. 

Gabriela Koukalová v obležení novinářů.

Gabriela Koukalová v obležení novinářů.

Ti všichni stáli o podpis od ženy, která se v posledních dnech za přispění svého manžela mění dle kritiků z řad veřejnosti z vrcholové sportovkyně v celebritu.

Některé příznivce svou kontroverzní knihou, kde se kromě své nemoci poruchy příjmu potravy zabývá také kritizováním svých bývalých trenérů a kolegyň z národního týmu, odradila. Autogramiáda ale ukázala, že Koukalová má stále obdivovatelů na rozdávání. A ti ji budou milovat a obdivovat vždy a bude jim nejspíše jedno, co jejich hvězda napíše.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 18. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  104
 • Super
  25
 • Tvl
  18
 • Haha
  13
 • Sladký
  12
 • Cože
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat