Pátek 28. ledna 2022, svátek má Otýlie
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Gabriela Dvořáková v Expertech: Manželství s Noidem mě poznamenalo, s druhým mužem je to křehčí

  Má za sebou bouřlivé vztahy se známými playboyi, aby nakonec zakotvila u neznámého podnikatele, který sice není slavný, ale dává jí konečně tolik lásky, kolik potřebuje. Modelka Gabriela Dvořáková (32) řekla v pořadu Experti, že je za nepříjemné zkušenosti ráda, protože ji to posunulo dál, mohla se poučit z chyb. Jak vůbec vychází s prvním manželem Václavem Noidem Bártou (40)? Co jí jejich manželství dalo?

  Modelka Gabriela Dvořáková se proslavila jako playmate, které muži leželi u nohou. Její kráse neodolal ani známý moderátor Leoš Mareš (45), který jí nakupoval drahé dárky včetně auta, aby si ji k sobě přivázal, i když sama o to nestála, protože si jako modelka vydělávala hezké peníze. Nakonec bouřlivý a utajovaný vztah, kdy se sukničkář vrátil k manželce Monice, skončil.

  Gábina dlouho sama nezůstala. Okouzlila milionářova syna Jakuba Malinu a opět ji chtěl zahrnovat luxusem, byť už se živila jako učitelka a nechtěla moc vybočovat, chtěla jen lásku. Nakonec si vybrala rockera Václava Noida Bártu, který si Gábinu dokázal podmanit nejen svým zpěvem, ale i nespoutaným způsobem života a charismatem.

  Milovali se natolik, že se vzali a zplodili dceru Terezku. Vypadalo to na velkou idylku, jenže nakonec vše skončilo rozvodem, kdy na sobě manželé nenechali nit suchou. Václav ženu označil za zlatokopku a Gábina zpěváka za alkoholika.

  S Noidem našli společnou řeč

  Vypadalo to, že ti dva spolu už nikdy nepromluví. Ale jak se říká, čas obrousí hrany a emoce ochladnou. Jaký vztah má teď s otcem její starší dcery?

  Rodinná idylka: Vašek, Gábina a dcera Terezka

  „Vycházíme spolu v pohodě. Jsme Terezčini rodiče, takže nemáme žádný problém, a to ani ve výchově. V té se naštěstí shodneme, což je důležité,“ rozpovídala se Gabriela v pořadu Experti. 

  Její exmanžel se teď těší na další přírůstek do rodiny. Jak se to Gábina dozvěděla? Co na to říká?

  Mají mezi sebou přátelské vztahy.

  „Samozřejmě s tím přišla Terezka a hned mi hlásila, že to nikomu nesmí říct, že je to strašně tajné. Moc jim to přeji, je to fajn,“ řekla s úsměvem na tváři modelka. 

  Třetí dítě neplánuje

  Sama k Terezce a mladší Dorotce neplánuje ještě jedno miminko? Do třetice všeho dobrého?

  „Ne. Říkám, že já mám tak trochu tři děti, protože manžel má ještě syna. Takže ty tři děti jednou začas mám. Miluji děti, věnuji se dětem, určitě budu i po mateřské dovolené, protože jsem učitelka, takže jsem s dětmi v kontaktu pořád. Ale myslím si, že žena má mít i svůj vlastní prostor, svůj život, samozřejmě ho i sdílet s dětmi,“ dodala Gábina.

  Občas předvádí pro návrhářku Martinu Pipkovou Loudovou.

  Ráda by svým ratolestem dopřála jen to nejlepší, co nejvíce koníčků a zábavy, což stojí hodně peněz. A proto nad větší rodinou ani neuvažuje.

  Jizvy z prvního manželství ji poučily

  Rodačka z Českých Budějovic nakonec zakotvila v náručí podnikatele Petra Švambery, se kterým je šťastná. Nesla si nějaké ponaučení z prvního manželství s Noidem do dalšího svazku?

  Podnikatel Petr Švambera se stal druhým mužem, kterého Gabriela Dvořáková pojala za manžela a má s ním dítě.

  „Každá rána, i každý krok a každá etapa vás nějakým způsobem poznamenají, ale hlavně naučí novým věcem. Řekla bych, že se člověk víc bojí, je více opatrnější v tom druhém manželství, protože ví, že každý vztah je hodně křehký,“ vysvětlila modelka, jejíž partner je ženatý poprvé, ale má za sebou dlouhodobý vztah.

  Jaký má názor na výchovu dětí v tom, že si mohou vybrat pohlaví? Setkala se s tím už někdy jako učitelka? O tom se dozvíte ve videorozhovoru.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Naši zemi by neubránila ani desetkrát větší armáda, říká armádní generál Opata

  Premium Přes tři roky šéfuje armádě a nejvíc mu pije krev byrokracie. Když je nejhůř, oblékne maskáče a vyrazí z kanceláře...

  Situace se obrací. Dřív byl vstřícný západ, dnes vyrazte s obytňákem na východ

  Premium Nemám rád kempy s jejich davovou atmosférou, hlukem a stísněným prostorem a hotely jsou pro mě nenávratně statické,...

  Recept na dlouhověkost? Chirurg Pafko vysvětluje, čím si zkracujeme život

  Premium Profesor Pavel Pafko o tom, proč si u televize neotevře lahváč, o malém štěstí pro každý den a taky o poučném úrazu na...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pátek 28. ledna 2022, svátek má Otýlie
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz