Pátek 30. září 2022, svátek má Jeroným, Ráchel
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Válka o Borárose: Drogy a alkohol před dítětem! Zlatokopko! Gábor si zaslouží více lásky

  Obě ženy se vyjádřily k milostnému trojúhelníku. | foto: Koláž Expresu

  I když se Gábor Boráros (30) definitivně vrátil ke své životní lásce Monice, válka dvou sexy koček o populárního MMA bijce očividně nekončí. Zápasníkova snoubenka Monika Jákliová ve vyjádření pro Expres.cz nazvala Gáborovu milenku obyčejnou zlatokopkou a opřela se také do toho, jak vychovává své dítě. To si ale Réka Molnárová nenechala líbit a poslala slovenské influencerce drsný vzkaz! „Gábora jsem si vážila více než ty. On si zaslouží mnohem lepší život a více lásky,“ tvrdí svůdná brunetka.

  Zápasník Oktagonu Gábor Boráros, jehož proslavila také účast v reality show Survivor, před časem prchl od své snoubenky Moniky Jákliové, s níž má malou dceru Zoru, za milenkou Rékou Molnárovou.

  Svůdná brunetka ještě nedávno sdílela na Instagramu společné fotky s Gáborem. Před pár týdny se ale Boráros definitivně vrátil k Monice. Nyní je to ona, kdo zásobuje svůj profil snímky, co působí jako reklama na štěstí.

  Podle Réky Molnárové je vše ale trochu jinak. Sexbomba tvrdí, že se Gábor k Monice vrátil, protože ho krásná blondýna vydírala a on už chtěl mít klid.

  „Nedokázala jsem už více sledovat, jak Monika vydírá Gábora skrz malou dceru. To je ta nejhorší věc, kterou může udělat. Tváří se jako dokonalá matka, a přitom dceru stále nechává cizím lidem, aby mohla chodit, kam chce,“ řekla Expresu Réka, která tvrdí, že s Borárosem už románek ukončila.

  „Z mé strany je to už definitivně uzavřené, užívám si dovolenou a nemíním se zabývat věcmi, které už mě nezajímají. Mám skvělý život a nepotřebujeme nic více. Gábor jen hledal své štěstí a to našel se mnou,“ dodala Molnárová.

  Gábor Boráros s milenkou

  Alkohol a drogy před dítětem! Snoubenka Monika vrací úder

  Reakce na její slova na sebe nenechala dlouho čekat. Gáborova snoubenka Monika pro Expres.cz řekla, co si o Réce myslí.

  „Nikdy v životě jsem se nestřetla s takto drzou ženou. Zeměkoule na svých zádech nosí jen jeden takový exemplář. Ona roznáší pomluvy o mé rodině a svému synovi nedá ani normálně najíst. Radši mu strčí do ruky sáček s chipsy. Měla jsem tu čest to vidět na vlastní oči,“ začala své povídání Jákliová, která pak vytáhla ještě silnější kalibr.

  „Na vlastní oči jsem viděla, jak v přítomnosti svého malého syna pije alkohol a užívá drogy. Vím, že to jsou silná slova, ale je to pravda,“ dodala Gáborova snoubenka, která chce celou věc řešit právní cestou.

  Jákliová je toho názoru, že je Réka obyčejná zlatokopka, která se po boku Gábora Borárose chtěla jen zviditelnit.

  „Díky nám jí přibylo 4000 sledujících a i díky mně se o ní dozví celý svět úplnou pravdu. Ano, měli s Gáborem poměr několik týdnů, to nepopírám. Bolelo mě to velmi, ale dokázali jsem si to s Gáborem vysvětlit. Zjistila jsem, že celý život nedělala nic jiného, než že rozbíjela rodiny, aby z toho profitovala. Tato žena se neštítí ničeho. Je to jen obyčejná zlatokopka,“ myslí si Monika Jákliová.

  Gábor Boráros a jeho snoubenka Monika

  Gábor si zaslouží více lásky, tvrdí milenka

  O vyjádření jsme opět požádali i Gáborovu milenku Molnárovou. Ta si útok od Moniky nenechala líbit.

  „Ať si Monika říká, co chce, já jako dospělá a inteligentní žena vůbec nepotřebuji nic vysvětlovat nebo reagovat na takové ubohé lži. Je to k smíchu. Sledující a veřejnost jsme s Gáborem nikdy neřešili, právě on to ví nejlépe. Na začátku jsem ho prosila, ať mě z takových věcí úplně vynechá,“ řekla nám na úvod Réka.

  „Sdílení ve Stories, to byly naše šťastné chvíle a to člověk někdy ukáže před veřejností. Monika na mě útočí, protože jsem si Gábora vážila více než ona a dostalo se mu ode mě více pozornosti. Zasloužil by si mnohem lepší život a více lásky. Kdo ho pozná, tak to ví,“ dodala krásná brunetka, která také tvrdí, že toto je její úplně poslední vyjádření k celé kauze.

  „Pokračuji v mém krásném životě, kde mám okolo sebe ty nejlepší a nejinteligentnější lidi na světě. Mám všechno, co člověk může mít, například malého syna, který mě nejvíce miluje. Jsem šťastná,“ svěřila se na závěr Réka Molnárová.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Sověti ozářili Richarda Nixona radioaktivitou. Jeho agenti to zastavili trikem

  Premium Při návštěvě v Sovětském svazu Richard Nixon sice přátelsky hovořil se sovětským vůdcem Nikitou Chruščovem v takzvané...

  Test kočičích kapsiček. I z krmiva za deset korun může zvíře dostat vše

  Premium Kočky nám sice někdy připadají mlsné, ale ony jen v miskách hledají to, co jejich tělu prospívá nejvíc: maso plné...

  Extra steh po porodu navíc? Rodičky děsí ponižující husband stitch

  Premium Přivést dítě na svět znamená pro většinu žen prožít si mnoho vypjatých chvil. Vyrovnat se s průběhem porodu nemusí být...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pátek 30. září 2022, svátek má Jeroným, Ráchel
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz