Bylo to bouřlivé, nešlo jen o jednu holku! Zdroj z okolí MMA popsal Borárosův rozchod

27. dubna
Na sociálních sítích se ze všech sil snažili působit jako dokonalý pár. Realita byla ale poněkud jiná. Podle dobře informovaného zdroje Expresu z okolí českého MMA to mezi populárním zápasníkem Gáborem Borárosem (30) a silikonovou kráskou Monikou Jákliovou skřípalo už delší dobu. Údajně mělo dojít k několika nevěrám a pak dokonce k velmi bouřlivému rozchodu. „Důvodem nebyla jen jedna žena, bylo toho více,“ svěřil se Expresu člověk, který promluvil jen pod zárukou anonymity.

Gábor Boráros a Monika Jákliová plánovali svatbu a nedávno se dočkali prvního potomka. Nic nenasvědčovalo tomu, že by měli vztahové problémy. O to více byla veřejnost v šoku, když slovenská kráska na Instagramu oznámila, že s Gáborem už netvoří pár.

„Stalo se to, co jsem si nepřála ani v nejhorším snu. Opravdu si myslím, že každá žena si zaslouží být milovaná zejména v období, kdy dá život dítěti,“ uvedla Monika, která poté naznačila, že došlo k nevěře z Gáborovy strany.

„Gábor hledal svoje štěstí někde jinde. Už ho nedokážu vidět jako svého partnera, ale ani jako na zodpovědného otce malé dcerky... Nechápu ženu, která měla náladu na muže, o němž věděla, že jeho nevěsta je právě teď v nemocnici a přivádí na svět jejich společné dítě,“ napsala zničená Jákliová, jež odmítá rozchod dále komentovat.

Gábor Boráros a jeho snoubenka Monika

Nemají si co vyčítat! Gábor je střelec, Monika ale také není vzorná

Expres se pokusil kontaktovat nejen Moniku, ale i její manažerku Ninu Sedlákovou. Ani ona ale nebyla příliš sdílná.

Podle dobře informovaného zdroje Expresu se o tom, že Gábor není žádný svatoušek, v prostředí českého MMA šuškalo už delší dobu.

„Nešlo jen o jednu ženu, bylo toho více. O Gáborovi se ví, že je celkem střelec,“ prozradil člověk, který má k Borárosovi velmi blízko, ale nepřál si být jmenován.

„Oni si ale nemají co vyčítat,“ tvrdí náš zdroj, podle něhož krásná Monika také nebyla úplně vzorná partnerka.

Monika a Gábor jsou pár, který budí pozornost.

Slovenské influencerce definitivně došla trpělivost tehdy, když zjistila, že jí Gábor zahýbal ve chvíli, kdy ona byla v porodnici a přiváděla na svět své první dítě.

„Monika Gábora okamžitě přestala sledovat na Instagramu,“ popsal zdroj Expresu, podle něhož bylo chvíli reálné, že se Boráros odstěhuje a bude si muset najít dočasné útočiště u jednoho z přátel.

Podle informací Expresu ale nakonec Gábor a Monika stále sdílejí své dlouho budované království na Slovensku a případné stěhování jednoho z nich se bude teprve řešit.

Zvláštní ale je, že zatímco Monika si může na sociální síti oči vyplakat, u Gábora to vypadá, že s ním rozchod s životní láskou příliš nezatřásl.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Komentáře