jít naiDNES.cz

Gabriela Partyšová: Proč má krásná a úspěšná moderátorka smůlu na chlapy?

Je krásná i úspěšná. Na chlapy má ale smůlu. Jak je to možné? | foto: Profimedia.cz

Přezdívalo se jí Mareš v sukních, známe ji z Top Staru nebo ze Snídaně s Novou. Je úspěšná, výjimečně krásná a zase nezadaná. Gabriela Partyšová (39) se podruhé rozvedla, ačkoliv může mít jakéhokoliv muže, na kterého si jen vzpomene. Jak je to možné?

Jedna z našich nejoblíbenějších moderátorek má za sebou druhý rozvod, a to po teprve dvouletém manželství. Přitom když si v lednu 2016 movitého Daniela Farnbauera brala, vypadala šťastně a tvrdila, že si s mužem padli od první chvíle do noty, že má pocit, že se s ním zná odjakživa. Gabriela Partyšová dokonce mluvila i o dítěti, které si s manželem přáli.

Ačkoliv Partyšová médiím důvod rozpadu manželství nesdělila, spekuluje se, že za rozchodem mohla stát moderátorčina pracovní vytíženost.

Vztah Gábiny a Daniela nemohl vydržet z logiky věci. Daniel byl od své exmanželky zvyklý, že se žena stará o domácnost a vytváří domov. Vaří, uklízí a svůj život obětuje dětem. Právě tato kritéria Gábina nesplňovala,“ sdělil v listopadu 2017 Expresu důvěrný zdroj důvod, proč manželství nevydrželo, a dodal, že pracovně vytížený Farnbauer potřeboval ženu, která se nebude jen hnát za kariérou. Pokud mluvili o dítěti, tak jenom kvůli tomu, že si ona myslela, že jim to zachrání vztah.“

Předtím byla Partyšová provdaná za podnikatele Josefa Koktu, s nímž má syna Kristiána. Poté, co Kokta zkrachoval a prožil milostný románek s Ornellou Štikovou, manželství vzalo za své a v roce 2013 se dvojice nechala rozvést.

Co tedy stojí ta neúspěšnými vztahy krásné moderátorky? I kdyby byla pravda, že se Gábina Partyšová obklopuje jen boháči, což pro úspěšné manželství nemusí stačit, je dost soběstačná na to, aby si vybírala jen podle konta. Můžeme tedy jen hádat, že za rozchody stojí směsice smůly, a to když jí manžela vyfoukla vnadná mladice Ornella, a pracovní vytíženosti, kvůli které na péči o vztah už není prostor.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 30. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  77
 • Trapas
  37
 • Cože
  18
 • Tvl
  13
 • Super
  12
 • Sladký
  12
Komentáře