„Nejdu ze vztahu do vztahu, ale zájemci by byli,“ říká po rozvodu Partyšová

Manželství Gábiny Partyšové a Daniela Farnabauera je minulostí. | foto: Jiří Pitrof/Tilen Vajt

Moderátorka Gábina Partyšová (40) nepatří mezi ty, kdo by po skončení jednoho vztahu automaticky skočili rovnýma nohama do dalšího. „Potřebuju nějaký čas pauzu,“ říká s tím, že se dvoření mužů nebrání a na kávu nebo večeři si po nedávném rozvodu s podnikatelem Danielem Farnbauerem čas od času zajde.

Nový vztah na obzoru v případě moderátorky Gábiny Partyšové zatím není. „Ještě na to nemám. Občas s někým zajdu na večeři nebo na kafe, ale to je všechno. Každopádně je to úplně jiné chodit na schůzky ve dvaceti a teď. Tenkrát jsem byla tele,“ řekla Expresu moderátorka. 

„S věkem taky přišlo to, že si nepokecám s každým. Všechny si vyslechnu, to je jasné, ale není to o tom, že by člověk s dotyčným strávil celý večer v příjemném hovoru,“ uvedla Gábina, kterou jsme zastihli v Dream Food Bistru, kde ochutnávala nové menu v italském hávu.

„Musí tam být chemie. Nemám podmínky, že musí nebo nemusí být z branže. Mít o čem mluvit, zasmát se, mít společný humor a mít si co říct. To je ve vztahu strašně podstatné, protože v každém vztahu opadne ta prvotní bláznivá zamilovanost a bez společných témat to nejde,“ míní Partyšová.

„S Danielem už máme všechno vyřešené a každý si jdeme vlastním směrem. Kdybychom spolu měli dítě, asi by to bylo komplikovanější, ale takhle šlo všechno hladce. Strávili jsme spolu tři roky našeho života. Díky Danovi jsem dozrála a dospěla a za to mu moc děkuji,“ dodala moderátorka.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:54 8. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  23
 • Trapas
  17
 • Super
  14
 • Cože
  11
 • Tvl
  8
 • Sladký
  4
Komentáře

Mohlo by vás zajímat