Smolný rok Partyšové: Po rozvodu s movitým podnikatelem přišla o práci na Nově

Gábina Partyšová s pořadem Prásk! končí. | foto: TV NOVA

Moderátorka Gábina Partyšová (40) má smolné období. Nejprve se jí rozpadlo manželství, musela změnit domov a dozvěděla se o tom, že se její bývalý muž vrátil k bývalé ženě. Nyní přišla o svou poslední radost – o práci.

Televize Nova se totiž rozhodla zrušit pořad Prásk!, kterým Gábina Partyšová prováděla tři roky. „Lifestylový magazín Prásk! nahradí od podzimu na televizi Nova zcela nový pořad. O jeho podobě budeme diváky včas informovat,“ potvrdil informaci mluvčí televize Vojtěch Boháček. 

Ten však popřel, že by televize uvažovala o jejím zapojení do tohoto nového projektu.

Moderátorku tedy aktuálně uvidíme už jen ve Snídani s Novou, kde se společně s Pavlem Svobodou střídá se Zorkou Hejdovou a Mírou Hejdou a Hankou Mašlíkovou a Petrem Říbalem. Práce na obrazovce si tedy už moc neužije. 

Tato poslední novinka je pro ni jistě bolestná, neboť teprve na konci května se po dvouletém manželství  rozvedla s podnikatelem Danielem Farnbauerem, s nímž konec vztahu oznámila loni na podzim.

Rázem se dozvěděla o tom, že se její muž vrátil k bývalé ženě a matce svých dvou dětí, o čemž Expres.cz informoval jako první. 

„Daniel je pracovně velmi vytížený a myslel si, že se mu Gábina přizpůsobí. Ta se ale hnala za dávno zašlou slávou. Pokud mluvili o dítěti, tak jenom kvůli tomu, že si ona myslela, že jim to zachrání vztah,“ prozradil nám dokonce nejmenovaný zdroj, podle něhož nyní musí Gabriela velmi litovat, že upřednostnila práci před domácí pohodou.

Partyšové se totiž velmi ztenčí příjmy, právě pořad Prásk! pro ni měl být hlavní obživou. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:05 2. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  52
 • Haha
  31
 • Trapas
  21
 • Tvl
  17
 • Cože
  13
 • Sladký
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat