Úterý 2. března 2021, svátek má Anežka
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Válka Noida a Dvořákové se zamotává: Tady je několik faktů, které ji rozluští!

  Gábina a Noid válčí o dítě. Co se mezi nimi ještě stane? | foto: Profimedia.cz

  V rozchodu Václava Noida Bárty (36) a Gábiny Dvořákové (28), aby se čert vyznal. Manželé na sebe každým dnem útočí a oba mají svou pravdu. My jsme se proto rozhodli do tohoto vztahu nahlédnout a dát dohromady několik faktů, které vám možná odkryjí skutečnou pravdu.

  Václav Noid Bárta se téměř denně vyjadřuje do médií. Říká, že nechce o svém soukromí mluvit, jenže poté komentuje údajnou nevěru Dvořákové a označí ji letmo za zlatokopku. Na to mu Gábina odpovídá vyjádřením, ve kterém uvádí, že je Noid alkoholik a v minulosti dokonce bojoval s drogami.

  Oba mají zkrátka na věc svůj pohled a veřejnost je v celé situaci ztracená. Rozhodli jsme se proto dát do kupy několik faktů, které možná konečně celou pravdu odhalí.

  Váhový úbytek

  Zhruba před půl rokem se Gábina poprvé rozpovídala o tom, že samovolně hubne. Ze svých původních sedmapadesáti kilo má nyní dokonce téměř deset kilo dole. Podobným problémem trpěla na konci vztahu s muzikálovým zpěvákem i Noidova předešlá láska Eliška Bučková, která se poté svěřila, že ji v době vztahu s Vaškem trápila psychika a anorexie.

  „Dodnes úplně nevím, co mi z toho pomohlo. Měla jsem štěstí na lidi kolem sebe. Potkala jsem nového partnera, který vedl zdravý životní styl,“ řekla tenkrát o své nemoci Bučková krátce po rozchodu s Noidem, od něhož utekla k Jakubovi Malinovi.

  Gábina vypadal skvěle.

  Gábina je vyhublá.

  Snaha zachránit manželství dalším potomkem?

  V létě Václav pro Expres.cz uvedl, že by chtěl s manželkou dalšího potomka, aby Terezka měla sourozence. Na veřejnosti vypadal spokojeně, zatímco Gábina se příliš neukazovala. Vše se podobalo minulosti, kdy se po rozchodu náhle dali dohromady a oznámili těhotenství. Dítě je tak dalo znovu dohromady a spojilo je. Chtěl se snad zpěvák pokusit vztah oživit stejným způsobem?

  Gábina je prý dlouhodobě nevěrná

  Po fotografiích serveru Blesk.cz, na kterých je Dvořáková zachycena se svým plastickým chirurgem, promluvil Václav o velmi nepříjemném tématu. Sdělil, že mu manželka už několik měsíců zahýbá, a proto se jejich vztah rozpadl.

  Jenže jaký manžel by dovolil, aby s sebou jeho žena veřejně vodila milence do společnosti, když spolu stále žijí? Noid totiž tenkrát vynechal účast na Česko-Slovenském plese a Gábina proto vyvedla Patrika Paulise, kterému se chtěla odvděčit za plastiku prsou.

  Gábinu Dvořákovou doprovázel její plastický chirurg.

  Gábinu Dvořákovou doprovázel její plastický chirurg.

  O manželku navíc zpěvák stále usiluje a podle dobrých zdrojů jí dokonce nabízí, aby se vrátila zpět do jejich mukařovského rodinného domku. Začal tedy vztah Gábiny a Patrika skutečně během manželství?

  Alkoholismus a psychické problémy

  Poté, co se Václav rozpovídal o modelčině nevěře, se Gábina rozhodla promluvit také. Uvedla, že její muž má problémy s alkoholem a v minulosti dokonce bojoval i s drogami. „Faktem je, že Václav se i díky mně zbavil závislosti na drogách, ale alkoholu nikoliv. Několikadenní pití alkoholu vždy končilo prohloubením Václavových psychických problémů, s nimiž byl i v psychiatrické léčebně,“ uvedla s tím, že právě proto od manžela odešla.

  Vašek se chvíli na to bránil tím, že nic z toho není pravda. Před lety se přitom přiznal, že má spoustu démonů a problémů, se kterými bojuje. „Nejsem moc dobrý typ muže na vztah a naprosto upřímně přiznávám, že jsem dost velký sobec. Jak cítím jakýkoliv náznak toho, že mě někdo chce měnit, tak nastane problém. Je mi těch holek dost líto. Až teď už vím, že je to moje vážná potíž, umím to pojmenovat a snad na tom i zapracuju,“ přiznal v roce 2013.

  Jen pár dní nazpět se na jeho Facebooku objevilo video, na kterém říká, že už dva týdny nepije. „Hodně cvičím, protože jsem přestal před čtrnácti dny pít a vůbec nevím, co s energií,“ říká.

  Hádky kvůli penězům

  „Každý nevěrník hledá důvody, proč rozbil rodinu. Na jednu stranu ze mě dělá ochlastu a feťáka, na druhou stranu chce, abych ji živil a dal jí svou kreditní kartu,“ opáčil tenkrát Noid na účet své ženy, kterou tak letmo označil za zlatokopku.

  Manželé přitom mají společný účet, ke kterému měla Gábina po odchodu podle dobré přítelkyně ztratit přístup. „Gábina nevěděla, z čeho má živit dceru, a proto mu o své peníze z účtu napsala,“ uvedla.

  Boj o dítě

  Celý konflikt vygradoval bojem o dítě. Manželé se doslova přetahují o to, kdo se o dceru postará. Gábina má práci nárazově, Václav zase říká, že pořád pracuje nebo zkouší.

  Jejich první domluva tak proběhla následovně - každý druhý víkend bude Vašek s dcerou, když mu to pracovní možnosti dovolí. To ale zpěvák tento víkend porušil, protože dceru vrátil až v pondělí. Modelka se tak na manžela rozhodla vyběhnout s právníky a dala mu k podepsání papír o dohodě a mlčenlivosti. Bárta to odmítl a rozčílil se, že jeho dcera není žádná krabice nebo věc, a proto nic nepodepíše.

  O víkendu vzal Vašek svou dcerku do zoo v Hluboké nad Vltavou.

  Václav s dcerou Terezkou.

  Dále uvedl, že si dceru znovu vezme ve čtvrtek a doufá, že mu v tom Gábina nijak nezabrání. Už několikrát mu totiž údajně zamezila přístup k Terezce a dokonce mu společný čas s ní zakázala. Jeho Instagram je ale s přesnou pravidelností plný dcery.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 3:36 neděle 6. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   77
  • Super
   13
  • Cože
   11
  • Tvl
   11
  • Haha
   10
  • Sladký
   8

  Randění pod rouškou. Reportérka absolvovala sedm pokusů o seznámení

  Premium „Jestli si někoho nenajdeš, než ti bude třicet, nainstaluju ti seznamku,“ oznámila mi moje nejlepší kamarádka. Patřím...

  Zavřené nezavřené restaurace. Jak vypadá zapovězený společenský život?

  Premium Zaplněné stoly, skupinky lidí se sklenicemi vína a smích nesoucí se až na ulici. Nejde o výjev starý víc než rok, ale o...

  Mord v hospodě U Dvou koček. Zloději odnesli cigarety, víno a ruce oběti

  Premium Okolo pouličních lamp tančily roje vloček. Sníh propůjčil pražským ulicím něžný a romantický vzhled. Jen jediné...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 2. března 2021, svátek má Anežka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz