Bývalý přítel Dvořákové Paulis: Já na ni nežaloval, byl jsem napaden!

13. listopadu 2017
V neděli večer přišla do redakce Expres.cz zpráva z oficiální e-mailové schránky plastického chirurga Patrika Paulise, ve které bylo kromě jiného uvedeno, že Gábina Dvořáková má nový vztah. Modelka informaci potvrdila, Paulis naopak popírá, že by něco podobného odeslal. „Byl jsem napaden,“ tvrdí.

Modelka Gábina Dvořáková se stala terčem ataků svého bývalého přítele Patrika Paulise. Tedy alespoň tak to vypadalo v neděli v podvečer. Z jeho oficiální e-mailové schránky nám přišla zpráva, ve které byly podrobnosti jejich rozchodu a zároveň odhalovala informace o novém vztahu Dvořákové.

Jak sama modelka Expres.cz přiznala, skutečně se teď s někým vídá. „Myslím, že nepravd bylo na mé jméno napsáno již spoustu, tudíž nemá cenu cokoli zapírat. Ano, je pravda, že se již pár dní vídám s dlouholetým známým, ale o vztahu se tu hovořit nedá,“ řekla s tím, že nad tímto „udáním“ mávla rukou. Důležitá je pro ni dcera. „V očích veřejnosti budu špatná, ať udělám cokoli, ale nemohla bych se podívat do zrcadla ani na svou dceru, kdybych někdy nemluvila pravdu, a proto nezapírám,“ vysvětlila, proč tyto informace potvrdila.

Krátce po vydání článku nás kontaktoval sám Paulis. Ze své další e-mailové schránky napsal, že žádné informace médiím neposkytl. „Právě jsem byl informován o tom, že je mým jménem zasíláno vyjádření a informace o Gábině Dvořákové. Rád bych Vás informoval, že se na svůj profesní e-mail nemohu dostat. Informace, které se v tomto mailu nachází, se se mnou neztotožňují a nezakládají se na pravdě,“ uvedl.

Podle něj za celou věcí stojí někdo třetí, kdo se mu do schránky naboural za účelem poškodit ho. Chirurg měl totiž před pár dny vážnou nehodu, při níž zemřel člověk a druhý byl těžce zraněn, a právě tyto informace by podle něj mohly ovlivnit vyšetřování.

Proto se rozhodl podat trestní oznámení na neznámého pachatele a celou věc řešit. Celá věc ho velmi poškozuje a trápí.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 úterý 13. března 2018. Anketa je uzavřena.

  • 41
  • 19
  • 9
  • 7
  • 5
  • 4
Komentáře