jít naiDNES.cz

Bývalý přítel Dvořákové Paulis: Já na ni nežaloval, byl jsem napaden!

Modelka Gábina Dvořáková se stala terčem ataků svého bývalého přítele Patrika Paulise. Navíc prochází ostrým rozvodem se zpěvákem Noidem | foto: Expres.cz

V neděli večer přišla do redakce Expres.cz zpráva z oficiální e-mailové schránky plastického chirurga Patrika Paulise, ve které bylo kromě jiného uvedeno, že Gábina Dvořáková má nový vztah. Modelka informaci potvrdila, Paulis naopak popírá, že by něco podobného odeslal. „Byl jsem napaden,“ tvrdí.

Modelka Gábina Dvořáková se stala terčem ataků svého bývalého přítele Patrika Paulise. Tedy alespoň tak to vypadalo v neděli v podvečer. Z jeho oficiální e-mailové schránky nám přišla zpráva, ve které byly podrobnosti jejich rozchodu a zároveň odhalovala informace o novém vztahu Dvořákové.

Jak sama modelka Expres.cz přiznala, skutečně se teď s někým vídá. „Myslím, že nepravd bylo na mé jméno napsáno již spoustu, tudíž nemá cenu cokoli zapírat. Ano, je pravda, že se již pár dní vídám s dlouholetým známým, ale o vztahu se tu hovořit nedá,“ řekla s tím, že nad tímto „udáním“ mávla rukou. Důležitá je pro ni dcera. „V očích veřejnosti budu špatná, ať udělám cokoli, ale nemohla bych se podívat do zrcadla ani na svou dceru, kdybych někdy nemluvila pravdu, a proto nezapírám,“ vysvětlila, proč tyto informace potvrdila.

Krátce po vydání článku nás kontaktoval sám Paulis. Ze své další e-mailové schránky napsal, že žádné informace médiím neposkytl. „Právě jsem byl informován o tom, že je mým jménem zasíláno vyjádření a informace o Gábině Dvořákové. Rád bych Vás informoval, že se na svůj profesní e-mail nemohu dostat. Informace, které se v tomto mailu nachází, se se mnou neztotožňují a nezakládají se na pravdě,“ uvedl.

Podle něj za celou věcí stojí někdo třetí, kdo se mu do schránky naboural za účelem poškodit ho. Chirurg měl totiž před pár dny vážnou nehodu, při níž zemřel člověk a druhý byl těžce zraněn, a právě tyto informace by podle něj mohly ovlivnit vyšetřování.

Proto se rozhodl podat trestní oznámení na neznámého pachatele a celou věc řešit. Celá věc ho velmi poškozuje a trápí.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 13. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  41
 • Trapas
  19
 • Sladký
  9
 • Tvl
  7
 • Super
  5
 • Cože
  4
Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Vémoly je mi líto. Bez něj bychom O2 arenu nevyprodali, říká šéf Oktagonu

Karlos Vémola a Attila Végh. První jmenovaný po dvou minutách padá v Oktagonu k zemi a píše tím další část příběhu,...

Komentáře