Hudební boss František Janeček slaví narozeniny. Kdo nesmí chybět a proč nedorazí nejmladší dcera?

14. září
Hudební boss František Janeček dnes slaví 77. narozeniny a pozvánku dostal každý, kdo ve světě showbyznysu něco znamená. Chybět nebudou ani dvě z jeho tří dětí, syn Filip a dcera Alice, na kterou je boss patřičně pyšný. Právě ona dělá svému tatínkovi největší radost!

František Janeček za sebou nemá nejšťastnější rok. Jako principál GoJa Music Hall se musel dívat, jak jeho divadlo zeje prázdnotou.

„Zcela jednoznačně jsem za těch pětapadesát let v byznysu nic podobného nezažil. Ani by mě to v duši a v hlubokých snech nenapadlo, je to něco příšerného a doufám, že se toho svět zbaví,“ přiznal nám před časem Janeček, který by si právě ke svým dnešním narozeninám přál zase vidět plné hlediště.

Ačkoliv novou sezonu začal veleúspěšným muzikálem Čarodějka, který by se měl hrát do říjnových voleb a pak nejspíše nasadí ne méně úspěšného Fantoma opery, přiznává, že je stejně jako ostatní divadelníci opatrný. 

„Zažili jsme krušné chvíle. Měli jsme hodně v hlavě a hodně na jevišti a pak nebylo nic. Po té pauze, která byla téměř dva roky, jsme obezřetní,“ dodává Janeček, jenž si náladu spraví alespoň během své dnešní narozeninové párty, která se odehraje v prostorách jeho oblíbeného hotelu v Praze 5, jejž měl v oblibě i jeho velký kamarád Karel Gott.

A právě tam mu přijde popřát smetánka českého showbyznysu. Chybět bude k jeho nelibosti nejspíše zase jeho nejmladší dcera Emily Ann, již má s operní pěvkyní Terezou Mátlovou. Ta mu ale před časem utekla s jeho blízkým kamarádem a mediálním magnátem Jaromírem Soukupem a Janečka zcela ze svého života odřízla. Nejvíce kvůli tomu bohužel trpí právě mocný producent, který se nemůže se svou milovanou dcerou vídat tak často, jak by chtěl.

Na jeho loňské oslavě se ale ukázalo, že právě za Janečkem stojí i část rodiny Terezy Mátlové. Zatímco ona a jejich společná dcerka chyběly, popřát mu přišla její sestra Kateřina Mátlová.

Janeček tak po svém boku bude mít nejspíše jenom dvě starší děti, syna Filipa a krásnou dceru Alici. Ačkoliv to byl syn Filip, jenž mu před třemi lety po infarktu pomáhal s chodem divadla, patřičně pyšný je na svou dceru, která mu loni pomáhala krájet narozeninový dort. A to možná i kvůli jedinému vnoučkovi, jehož má právě díky dceři. Ten je nositelem jeho slavného jména. Alice syna pojmenovala po svém bratrovi Filipovi a slavném otci Františkovi. Malý se tak jmenuje Filip František Janeček.

Necháme se překvapit, kdo si nenechá Janečkovu oslavu ujít. Podrobnou reportáž vám přineseme zítra. 

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Ohodnoťte článek
Komentáře