František Janeček promluvil o krizi s Mátlovou: Vzít mi dceru? To by zkusila jednou

František Janeček a Tereza Mátlová se opět ukázali ve společnosti a na rozchod to v jejich případě rozhodně nevypadá. Redaktorka Expresu se proto známého producenta zeptala na rovinu. Co nám exkluzivně na konto údajného rozpadu jejich vztahu svěřil?

Obávaný producent František Janeček se v pátek večer ukázal na premiéře muzikálu Ferda Mravenec, a to hlavně z jediného důvodu. Účinkuje tam jeho nejmladší dcera Emily.

Janečkovi po boku dorazila také jeho partnerka Tereza Mátlová, která se k němu chovala, jako by žádná partnerská krize neproběhla.

Tereza i František měli rozvernou náladu.

Tereza i František měli rozvernou náladu.

Na jejich velmi diskutovaný vztah jsme se proto Janečka zeptali sami.

„Ono vlastně nic nebylo. Tereza má náročné povolání, se kterým já nejsem moc ztotožněn. Ona totiž vyrostla v hudební rodině a tam je zpěv posunut do těch nejvyšších hodnot. A já, protože to dělám 50 let, tak vím, že pokud dojde k takovým záměrům, tak to jiskří. A u mě to jiskří,“ svěřil Expresu a naznačil tak, že za jejich neshodami stojí právě zpěvaččina pracovní vytíženost.

Tohle na rozchod skutečně nevypadá. Co o jejich vztahu řekl Janeček?

Tohle na rozchod skutečně nevypadá. Co o jejich vztahu řekl Janeček?

„Já nebráním nikomu v ničem, škoda jen, že to není v menší míře. Tereza kdyby mohla, tak zpívá úplně všude. Z jedné strany je mi to sympatické a z druhé, když se sejdou dva workoholici, tak je to trochu problém.“

Zákulisím showbyznysu se nesly také zvěsti, že měla údajně zpěvačka Janečkovi položit nůž na krk a stanovit si podmínky, za jejichž nesplnění by mu mohla dělat problémy například i s vídáním dcery. Tomu se však samotný producent vysmál a zcela to popřel.

Emily na muzikálových prknech debutuje.

Emily na muzikálových prknech debutuje.

„To je nesmysl. Tereza je inteligentní dospělá žena a díky bohu nic takového nedělá. To by řekla jenom jednou a už bych jí nikdy nezvedl telefon.“

Rozhodně se však zdá, že se rozčeřené vody jejich vztahu konečně uklidňují. Alespoň na oko.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:01 neděle 16. července 2017. Anketa je uzavřena.

  • 50
  • 23
  • 17
  • 16
  • 15
  • 13
Komentáře