Nečekaný rozchod Janečka a Mátlové: Kácející se vztah měl zachránit luxusní dar!

František Janeček a Tereza Mátlová již netvoří pár. | foto: Koláž ExpresuProfimedia.cz

Rozchod Františka Janečka a Terezy Mátlové překvapil všechny jejich blízké. Nejen proto, že pár navenek působil velmi stabilně, ale hlavně kvůli luxusnímu daru, který operní diva jenom několik dní před rozchodem dostala od hudebního miliardáře.

Dělilo je přes třicet let a jejich vztahu zprvu všichni věštili jepičí život. Oni ale spolu vydrželi déle než dekádu a posledních osm let spolu vychovávají dcerku Emilly Anne. To už ale neplatí. Tereza Mátlová, která měla otce své dcerky řadu měsíců podvádět, se totiž před časem odstěhovala do pronajatého bytu v centru Prahy.

S prázdnou však ze vztahu neodešla. Na rozloučenou si od Janečka podle našich informací měla vzít dar za za více než tři miliony korun! „O Janečkovi se říká, že je kolenovrt, ale to neplatí, když jde o jeho blízké. Tereze před několika týdny věnoval mamutí Audi Q7 v plné výbavě za tři miliony korun,“ sdělil nám zdroj z okolí páru.

I proto nás zajímalo, zda bude mít Mátlová finance na svůj nákladný život, když po jejím boku nebude stát zámožný producent. „Janeček Terezu docela slušně zaopatřil. Byl k ní dost štědrý a přepsal na ni jeden ze svých luxusních domů, který vlastní Dominikánské republice,“ sdělil nám náš zdroj s tím, že ačkoliv nikdy nebyli svoji, vždycky se k ní měl chovat jako ke své právoplatné manželce.

Ty časy jsou ale pryč. Může se sice zdát, že ho Mátlová připravila o luxusní auto a vilu, ale zároveň ztratila jeho důvěru, což mnohdy bývá cennější.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 24. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  53
 • Trapas
  45
 • Sladký
  25
 • Super
  22
 • Cože
  19
 • Tvl
  12
Komentáře