jít naiDNES.cz

Další krach dlouholetého páru: Od Františka Janečka se odstěhovala o třicet let mladší Mátlová

František Janeček a Tereza Mátlová se rozešli. | foto: Koláž Expresu

Byli považováni za nejstabilnější pár českého showbyznysu, to už ale neplatí. Operní pěvkyně Tereza Mátlová se podle informací Expres.cz měla odstěhovat od hudebního bosse Františka Janečka.

Po nečekaném rozchodu Michaely Ochotské a Lukáše Rosola zažijí klidné vody českého showbyznysu další vlnobití. Tentokrát se o něj postarali František Janeček (72) a o jednatřicet let mladší matka jeho dcerky Emilly Anne, Tereza Mátlová. Ta se totiž měla podle informací Expres.cz před čtyřmi měsíci od hudebního bosse odstěhovat.

A nejde prý o ukvapené rozhodnutí.

„Není to poprvé, co se od něj odstěhovala. Vždycky se k němu ale brzy vrátila, protože ji buď systematicky ničil kariéru, takže jí došly peníze a musela se vrátit, nebo na ni vyvinul jiný nátlak,“ svěřil se Expres.cz zdroj z okolí dnes již bývalého páru, který raději nechtěl být jmenován.

Naše informace nám nepřímo potvrdila i sama Mátlová. Když jsme se jí přímo zeptali, informace o rozchodu nevyvrátila. „Omlouvám se, ale my jsme nikdy naše soukromé věci neřešili přes média, proto se vám k tomu nebudu vyjadřovat,“ sdělila nám Mátlová.

Janeček a Mátlová prý již netvoří pár.

Janeček a Mátlová prý již netvoří pár.

Pokusili jsme se kontaktovat i Františka Janečka. Bohužel bezvýsledně. Telefon nebral a na SMS zprávy neodpovídal.

Nutno ale říct, že nejde o první rozchod Františka Janečka a Terezy Mátlové. Operní pěvkyně se od otce své dcerky odstěhovala již několikrát a vždy se vrátila s prosíkem.

Tentokrát ale drží již několik měsíců a vypadá to, že to bude definitivní konec jejich vztahu. Situaci budeme pochopitelně pečlivě sledovat.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 20. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  84
 • Super
  39
 • Trapas
  28
 • Cože
  17
 • Sladký
  17
 • Tvl
  12
Komentáře