František Janeček po infarktu musí zvolnit. Kdo za něj převezme divadlo?

10. června 2018
Po srdeční příhodě, kterou František Janeček před několika týdny prodělal v Miami, se obávaný producent rozhodl lehce zmírnit své pracovní tempo. Proto povolal svého syna Filipa. Ten dokonce kvůli chodu rodinné firmy musel dát vale samotné Kateřině Kristelové.

Jak jsme vás jako první informovali, František Janeček před téměř dvěma měsíci ve svém miamském apartmánu prodělal infarkt. Pomoc mu měla přivolat dcera Stanislava Grosse Natálka, která byla v tu chvíli naštěstí u svého zaměstnavatele a kmotra v jedné osobě na návštěvě. Jelikož se mělo jednat „jen“ o slabou příhodu způsobenou vysokým pracovním tempem, Janeček se rozhodl ve svých téměř sedmdesáti čtyřech letech zvolnit.

I proto podle informací Expresu měl povolat svého syna Filipa. Ten tak musel ze dne na den opustit své pracovní povinnosti.

„Filip měl spolupracovat na výrobě nového pořadu Kateřiny Kristelové, ale z projektu dobrovolně odešel s tím, že se musí starat o otce a jeho záležitosti,“ sdělil Expresu zdroj dobře obeznámený rodinnou situací Františka Janečka. 

A ačkoliv se dá jenom těžko představit, že by se přepečlivý Janeček ze scény stáhl definitivně, podobné indicie přichází i ze společnosti Goja. „Firmu částečně přebírá Filip Janeček. František se musí šetřit. Rozhodující a poslední slovo bude ale vždy mít on a na vše dohlíží,“ sdělil nám náš zdroj.

Nutno ale říct, že si František Janeček ve svém věku oddech zaslouží. Jeho pracovní tempo by těžko stíhali i o dvě generace mladší muži, natož Janeček, který v září oslaví sedmdesáté čtvrté narozeniny.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 3:55 pondělí 8. října 2018. Anketa je uzavřena.

  • 15
  • 10
  • 8
  • 8
  • 8
  • 7
Komentáře