František Janeček prodělal infarkt. Život mu zachránila sousedka!

František Janeček měl prodělat srdeční příhodu. | foto: Herminapress

Producent František Janeček se sice momentálně připravuje na derniéru svého veleúspěšného muzikálu Ples upírů, ještě před několika týdny ale údajně bojoval o holý život. Před dvěma měsíci totiž ve svém miamském bytě měl prodělat srdeční příhodu. Pomoc mu musela přivolat sousedka!

Františka Janečka sice po derniéře Plesu upírů čekají přípravy na zářijový návrat Fantoma opery, obávaný producent by se ale měl začít víc šetřit. To mu v posledních měsících naznačuje i jeho chatrné zdraví. Podle informací Expresu měl dokonce v posledních době prodělat hned dva infarkty. Ten poslední před dvěma měsíci ve svém miamském apartmánu.

A nebýt všímavé sousedky, je otázkou, jak by to dopadlo. Janeček byl totiž na Floridě sám. Matka jeho dcerky Emillky Tereza Mátlová odletěla z pracovních důvodů dříve.

„František tam byl sám. Pomoc mu zavolala známá sousedka,“ svěřil se nám zdroj z okolí slavného producenta. Podle informací Blesku v té chvíli byla u Františka v bytě na návštěvě Natálie Grossová, jejíž rodina sousedí s Janečkem v jednom domě. Natálka si všimla, že se producentovi náhle udělalo zle a zavolala mamince Šárce, která okamžitě přivolala záchranku.

Janeček měl v nemocnici strávit hned několik dní. „Nebyla to legrace. Musel být tři dny hospitalizovaný v nemocnici,“ sdělil nám náš zdroj s tím, že se Janeček, který letos v září oslaví 74. narozeniny pokoušel informace o svém zdravotním stavu ututlat.

Nyní se ale podle všeho zdá být znovu v plné formě. I tak by ale neměl své zdraví tolik přetěžovat.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 7:05 6. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  12
 • Sladký
  10
 • Cože
  9
 • Trapas
  8
 • Tvl
  7
 • Super
  6
Komentáře

Mohlo by vás zajímat