jít naiDNES.cz

Liška zavítal do Varů: Nejdřív práce, pak zábava! Kam se však poděla Poláková?

Pavel Liška si festival ve Varech užíval sám, večer pak ocenil společnost kamarádů v čele s Ivanem Trojanem. | foto: Koláž Expres.cz

Herec Pavel Liška (47) se objevil na festivalu v Karlových Varech. Po kolonádě se však procházel sám, večer pak trávil s přáteli. Po jeho partnerce Báře Polákové a dcerách Ronje a Rice ani stopy.

Herec Pavel Liška přijel do Karlových Varů nejen za festivalem, který miluje, ale hlavně za prací. Spolu s tvůrci v čele s režisérem Jiří Vejdělkem tu představil snímek Poslední aristokratka, v němž hlavní role připadla Elišce Balzerové. Snímek má mít českou a slovenskou premiéru už 24. října.

„Jsem zase za pošuka. Neustále umírám, proto nezahradničím,“ řekl ke své roli s tím, že i tentokrát se diváci mohou těšit na to, že jeho postava opět nebude úplně obyčejná a normální.

V jednom je ale jeho postava ve filmu Poslední aristokratka opravdu mistrovská. „Můj zahradník umí skvěle delegovat práci,“ usmíval se Liška, který ve volných chvílích po Varech bloumal sám.

Večer pak zašel na kus řeči i něčeho dobrého do restaurace, kde mu společnost dělal mimo jiné i Ivan Trojan, s nímž Liška zapředl velmi vášnivý hovor.

Jestli do Varů dorazila i Bára Poláková, není jasné. Volný čas by na to ale měla. V kalendáři koncertů měla vystoupení 28. června na Beskydském hudebním létu v Ostravici a další má až 10. července v Uničově.

Fotogalerie

Komentáře