Testosteronová válka: Jsi neplodný, doje*aly tě steroidy, útočí Grznár na Roubíka

11. října 2020
Válka dvou slavných českých siláků nebere konce! Plzeňský kulturista Filip Grznár (35) a „televizní svalovec“ Lukáš Roubík (34) se už delší dobu nemají příliš v lásce. První jmenovaný teď ale přešel od výhrůžek k výzvě k zápasu. Grznár, který se netají tím, že je dlouhodobým uživatelem zakázaných látek, také Roubíkovi vmetl do tváře jeho dávnou zkušenost se steroidy a vysmál se mu, že kvůli nim teď nemůže mít dítě.

Čeští kulturisté Filip Grznár a Lukáš Roubík se začali pošťuchovat na sociálních sítích poté, co druhý jmenovaný zveřejnil několik videonahrávek, na nichž si z Grznára utahuje a uráží ho. Roubík, který se proslavil díky televiznímu pořadu Tlouštíci, nemůže pochopit, že Grznár mladým cvičencům ve videích říká, že bez zakázaných látek nerostou svaly.

„Kvůli těmto aktivitám se za posledních pět let dostal doping z vrcholového sportu ve velkém mezi naprosté začátečníky a nezletilé, kteří se dnes ze sociálních sítí dozvídají o dopingu dříve, než vůbec poprvé přichází do posilovny. A mají pocit, že je to nezbytnou součástí kondičního cvičení jako výživa a suplementy a nemá smysl bez toho cvičit,“ napsal na svém Facebooku Roubík, který Filipa Grznára v jednom ze svých příspěvku nazval „zfetovaným prasetem na perníku“.

Roubík tak narážel na to, že Grznár se dlouhá léta veřejně hlásil k užívání tvrdých drog, zejména pak pervitinu, s čímž ale prý před časem sekl.

„To, co o mně říká, je hodně přes čáru. Že kvůli mně mladí berou steroidy? To není pravda, já naopak říkám, že steroidy zabíjí! Neznám nikoho, kdo by byl takový debil, že by kvůli mým videím začal brát steroidy. Napsal o mně taky, že se zabývám prodejem SARMS, ale já je pouze pomáhám propagovat. A třetí věc, co mě nasrala, je, že o mně řekl, že jsem zfetovaný prase nebo co. To mě zvedlo ze židle a budu ho řešit osobně, protože když ti něco takového řekne člověk, který vypadá, že má Downův syndrom...,“ pálil do Roubíka v rozhovoru pro Expres.cz Filip Grznár.

Filip Grznár zuří.

A nezůstalo jen u slov. Grznár, který je též youtuberem, vydal na svém kanálu nové video, v němž detailně popisuje „kauzu Roubík“. Svého soka na nahrávce vyzval k zápasu.

„Nemůžu tě zbít, protože bys okamžitě podal žalobu, nicméně jestli budeš pokračovat dál, udělám to. Jsem přesvědčený o tom, že když je někdo pitomec a zaslouží si to, stojí to za to, jít si sednout. Milý Lukáši, nabízím ti, pojď se poprat, dát si ostrý sparing nebo zápas pod nějakou federací, možná by to bylo pro lidi zajímavé. Já tě tam rozšlapu a bude vyřešeno,“ vzkázal Roubíkovi Grznár.

„Nebo to udělej jinak, udej mě na Policii ČR, že propaguji doping. Upozorňuji tě dopředu, že policie odjakživa sleduje má videa, policajti mají na rozdíl od tebe mozek a vědí, jak to je a že nic nepropaguju,“ dodal svalovec z Plzně.

Jsi neplodný kvůli steroidům, já mám dvě děti!

Do Roubíka, který hlasitě bojuje proti tomu, aby mladí fitness nadšenci užívali zakázané látky, si poté Grznár ještě s chutí rýpl a přidal vzpomínku na období, kdy „televizní svalovec“ s dopingem také experimentoval a vůbec se mu to nevyplatilo.

„Já mám dvě děti, na rozdíl od tebe, ty je mít nemůžeš poté, co ses v osmnácti nasypal a celého tě to doje*alo. Já sypu patnáct let a jsem pořád plodný. Tys nasypal jednou a celý ses rozsypal. Já jsem starý, ufetovaný a usypaný, ale pořád jsem zdravý a plodný, na rozdíl od tebe,“ vysmál se Roubíkovi Grznár.

Lukáše Roubíka jsme kontaktovali a požádali ho o vyjádření ke sporu s Filipem Grznárem. Do vydání článku ale tento odborník na výživu nereagoval.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 pondělí 8. února 2021. Anketa je uzavřena.

  • 48
  • 31
  • 23
  • 18
  • 18
  • 16
Komentáře