Feministko špinavá! Johanka ze Survivoru zveřejnila autory nechutných urážek. Co jí píšou?

Survivor 2026

Survivor 2026 | foto: TV Nova

Ve druhé sérii nejdrsnější reality show světa Survivoru si získala srdce diváků coby skvělá hráčka, která nakonec padla „vinou“ mužské aliance. Produkce se rozhodla Johanu Fabišíkovou letos na ostrov přežití vrátit, aby svou hru dotáhla do vítězného konce. Jenže u diváků má velký tah produkce opačný než původně zamýšlený efekt. Po posledních kolech se na ni snáší vlna vulgárních útoků.

Slovenská tanečnice totiž tentokrát v Survivoru řádí jako černá ruka. Tahá z klobouku jeden herní tah za druhým, je vidět a slyšet, vede ženskou alianci, která nemilosrdně vyhazuje soupeře.

Zejména muže, trio ve složení Johanka, Bety a Vivien se netají touhou je všechny porazit a v páté sérii doručit první ženskou vítězku. Ale třeba i zpěvačku Žofii, na kterou dívky narafičily falešnou skrytou imunitu v podobě mušle na provázku, čímž ji zesměšnily před celým národem. Přitom zbytečně, hlasů proti ní měly dostatek.

Posledně zase Johanka během souboje o odměnu snaživě prosila o milost Sáru, chtěla po ní, aby přetlačovanou pustila, protože kmen Hrdinů má hlad. Když to neudělala, právě Johančina aliance pak Sáru kritizovala, že není empatické a nehodlají se s ní bavit ani po skončení Survivoru.

Všechny tyto i další kroky způsobily, že někdejší favoritka diváků upadla v nemilost. Celé trio, ale nejvíce právě Johanka, čelí velmi silné kritice. Pouze u té ovšem nezůstává.

Tanečnice z Košic se rozhodla zveřejnit i nechutné útoky a zprávy, které jí někteří odpůrci posílají. Byla přitom nekompromisní, autory na svém profilu vystavila se jménem i fotkou.

„Ať už jde do p*če, maďarská ku*da, co má z produkce tlačenku,“ vzkázal jí jeden z nich.

„Feministka špinavá. Děláš akorát ostudu ženám, a jestli si myslíš, že manipulace lidské psychiky je to stejné jako hrát Survivor, jsi silně na omylu. Jsi ostuda ženskosti a lituju chlapa, který by si o tebe jen opřel kolo,“ napsal další, přičemž Johanka komentář doplnila fotkou se svým snoubencem.

Zveřejnila i porci dalších komentářů, také je ale proložila slovy podpory, jichž se jí dostává od fanoušků. V komentářích se ozvalo i mnoho známých tváří, například i vítěz první série Vladimír Čapek.

„Online prostor by měl být bezpečný pro nás všechny, a když už ChatGPT odmítl vytvářet obrázky (nepomohly ani hvězdičky a cenzura), tak asi někde děláme chybu. Survivor je o emocích, hře na hraně, drsnosti, neférovosti, bolesti, touze po vítězství, zradách, ale i o budování sebe samého z úplného dna každý jeden den. Kdo šel do tohoto extrémního šílenství s tím, že to bude easy pinky trip, tak mě mrzí, že jeho očekávání se nenaplnila,“ vzkázala sama Johanka.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Vstoupit do diskuse
Vezmeme vás na titulní stranu

Vítěz Survivoru Otakar naznačil, co by rád udělal s výhrou