Felix opět ponížil Dádu: Nebýt mě, nebyla by tak známá!

Všude se píše o trojúhelníku Felix Slováček (75), Dagmar Patrasová (61) a Lucie Gelemová (35). Nic ale nenasvědčuje tomu, že by se to někam posouvalo. Felix nyní promluvil pro internetovou televizi XTV. Má vztah s Dádou ještě šanci? Jak Patrasové kdysi pomohl?

„Já myslím, že jsem Dádě hodně pomohl v době, kdy odcházela ze Semaforu a nevěděla asi, co bude dál,“ přemítá Felix v rozhovoru o tom, jak kdysi Dádě navrhl, aby udělala písničku, a jako rozhlasový kapelník požádal kolegy, aby napsali text a melodii, ze které pak vznikla „Chytila jsem na pasece žížalu“, což z Dády udělalo dětskou modlu.

„Dáda je herečka a dál se tím nezabývala, Dáda prostě jela tam, kam se řeklo. Založil jsem agenturu a ta se starala o to, aby to fungovalo,“ odpověděl Felix na otázku, kdo byl mozkem celého „projektu“ s dětmi.

Zničehonic pak moderátor obrátil kartu a zeptal se, zda je Dáda Patrasová Felixova osudová žena.

„Já myslím, že v té době ano, v té době to tak bylo. Teď si myslím, že ne. Stává se, že to někde nefunguje, já nebudu teď rozebírat důvody, které k tomu vedly, ale prostě se to nedařilo a nedařilo. A to vlastně vedlo k tomu, že jsem se seznámil s Lucií,“ chodil kolem horké kaše Felix. Moderátor se ale nenechal odradit a na rovinu se Felixe zeptal, jestli je naděje, že Dáda bude nadále Felixova žena, nebo zda vztah končí a Felixovi tak začíná nový život. Na to Felix stručně zareagoval slovy:

„Já myslím, že ten vztah končí.“

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:20 2. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  48
 • Tvl
  15
 • Super
  13
 • Haha
  11
 • Cože
  10
 • Sladký
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat