jít naiDNES.cz

Vrána k vráně sedá: Hříšníci Genzer a Slováček se druží a propojují partnerky

Mají společného víc, než by se mohlo na první pohled zdát. Richard Genzer a Felix Slováček se potkali na stejné akci, kam oba vyvedli své mladší partnerky. Těmi nahradili své bývalé slavné ženy a získali tak nálepku hříšníků českého showbyznysu. Jim to ale očividně nevadí a společně se druží.

Zdánlivě nesourodá, leč velmi propojená čtveřice. Tak lze slovy popsat setkání Felixe Slováčka a Lucie Gelemové s Richardem Genzerem a Markétou Jiránkovou. 

Ti mají společného více, než se na první pohled zdá. 

Markéta Jiránková (42) byla před Genzerem (50) již provdaná a z manželství má dvě děti. Vztah s Richardem propálila na sociální síti v roce 2012, což mělo za následek rozchod s Lindou Finkovou

V roce 2015 čelila dvojice krizi, která vyústila v krátký rozchod. V mezidobí byl Genzer dokonce načapán při úletu s jednou z fanynek Partičky.  

Richard Genzer s partnerkou Markétou

Richard Genzer s partnerkou Markétou

Loni na Vánoce se však Geňa odhodlal k velkému kroku. Požádal Markétu o ruku. Ta si gesto pochvalovala zejména z důvodu vědomí, že s ní komik počítá do budoucna. 

Zato vztah Felixe Slováčka (74) a Lucie Gelemové (34) měl mnohem menší spád. Od roku 2015 žil saxofonista paralelně dva životy. Jeden s Dádou Patrasovou, druhý s Lucií Gelemovou, kterou označoval za svou kamarádku. Vztah zapíral.

Následovaly bouřlivé rozchody a návraty, přísliby věrnosti, špína a velká ostuda. Nakonec Felix učinil rozhodnutí. Koncem loňského roku už Lucii oficiálně prezentoval jako svou partnerku a Dádu nechal žít vlastním životem s Italem. 

V současné době je na obou frontách klid. Oba páry se potkaly na křtu nového hudebního klipu saxofonisty Reného Juniora a bylo až překvapivé, jak se k sobě všichni měli. 

Zdánlivě nesourodá dvojice Genzera a Slováčka mají mnoho společného.

Zdánlivě nesourodá dvojice Genzera a Slováčka má mnoho společného.

Jak příhodné. 

Holky si mohly poklábosit o veřejném lynči, kluci o rozvodech a zhrzených manželkách. 

Zdá se, že jim ve vztahu všechno klape.

Zdá se, že jim ve vztahu všechno klape.

Genzer i Slováček přitom měli oči jen pro své partnerky. Felix hypnotizoval Luciin výstřih a Geňa se k Markétě tiskl, jako by spolu chodili sotva měsíc. 

Felix Lucii hypnotizuje výstřih.

Felix Lucii hypnotizuje výstřih.

Pěkné!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:26 21. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  39
 • Haha
  13
 • Super
  11
 • Cože
  8
 • Tvl
  7
 • Sladký
  5
Komentáře

Mohlo by vás zajímat