Nejpodivnější parta: Co dělali na Slováčkově oslavě Martucci nebo Nečas?

Pogratulovat Felixu Slováčkovi (75) do pražské Hybernie přišla řada známých osobností, některé však vyčnívaly. Mezi hosty se objevil například Petr Nečas nebo Domenico Martucci. Co zrovna tyhle dva na oslavu narozenin známého saxofonisty přivedlo?

Saxofonista Felix Slováček má v českém showbyznysu opravdu spoustu přátel a známostí. Nikoho tedy nepřekvapilo, že dorazil například Milan Drobný, Laďa Kerndl nebo Jiří Krampol, s nimiž se hudebník zná spoustu let.

Naopak překvapivými hosty byli Petr Nečas a Domenico Martucci. Zatímco Martucci je velmi bizarní osobností showbyznysu, neboť se proslavil tím, že ukrýval Ivetu Bartošovou na svém zámku v Itálii, Nečas se ve společnosti od odchodu z politiky téměř neobjevuje.

Oba však mají s Felixem velmi vřelé vztahy.

Domenico se se saxofonistou začal stýkat především díky cestování, několikrát mu totiž pomáhal vybrat dovolenou a v době největší mediální války s manželkou mu půjčil svůj zámek jako místo pro jejich usmíření.

Nechyběl ani Domenico Martucci.

Domenico přišel s novou přítelkyní.

To s Petrem Nečasem přišel do styku během svých politických aktivit. A protože si pánové padli do noty i mimo politiku, stali se z nich přátelé. Jeho oslavu narozenin si tedy nemohl nechat ujít. 

Nechyběl ani Nečas

Nechyběl ani Petr Nečas.

Nečas na událost dorazil se svou manželkou Janou, která se po dlouhé době ukázala bez brýlí a s výrazným make-upem, kterému dominovala rudá rtěnka. Oba měli na tváři utrápený výraz a působili lehce nezúčastněně. 

Na párty se ani jeden z výše zmíněných pánů dlouho nezdržel. Oba se téměř ihned po skončení koncertu odporoučeli domů.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 27. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  51
 • Haha
  22
 • Cože
  8
 • Sladký
  8
 • Tvl
  8
 • Super
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat