Nenapravitelný Slováček: Expres ho chytil s novou milenkou, umí mu zafoukat na trumpetu

4. března 2016
Zpěvačka Dáda Patrasová a malířka Lucie Gelemová pořádně ostrouhaly. Zatímco dámy se na dálku přetahují o největšího proutníka českého showbyznysu Felixe Slováčka, ten je bez mrknutí oka vyměnil za pohlednou blondýnku! A nejen to! Strávil s ní vášnivou noc v Karlových Varech.

Na rozjetého Felixe Slováčka jsme narazili na galavečeru Golfista roku v Karlových Varech. A přestože to zpočátku vypadalo, že do lázeňského městečka dorazil jenom s partou přátel, protože jej nedoprovázela žádná dáma, na které jsme v jeho blízkosti zvyklí, po skončení galavečeru se ukázalo, jak moc jsme se pletli.

Fotogalerie

Felixův doprovod totiž strategicky seděl u jiného stolu. Přesto se jí nedokázal vyhýbat celý večer a hned po skončení galavečeru si k němu pohledná blondýnka, kterou jsme identifikovali jako saxofonistku Květu Teturovou, přisedla.

V tu chvíli začala romantika, jakou Slováček dosud nepředvedl ani s jednou z výše jmenovaných dám. Po romantické večeři ve dvou se přesunuli do nedalekého baru, kde probíhala diskotéka. Dvaasedmdesátiletý saxofonista nevydržel sedět v koutě a protančil se svou Květou doslova celý večer.

Z jejich doteků a pohledů bylo zřejmé, že spolu netráví večer poprvé, a že se navzájem dost dobře znají. A je dost pravděpodobné, že se s ní Felix dělí i o svůj saxofon, na který Teturová dokáže prý hrát celé hodiny.

Pokud by se Slováček snažil své manželce a oficiální milence nakukat, že šlo jenom o nezávazný flirt, tak nevíme, jak jim vysvětlí, že se s Květou musel celou noc dělit o jeden dvoulůžkový pokoj.

Podle námi dostupných informací se ale nejspíš k vysvětlování vůbec nedojde. Felix se v průběhu večera měl několikrát nechat slyšet, že už má jak Dády tak Gelemové plné zuby, chce za oběma udělat tlustou čáru a začít si užívat života.

A jak se zdá, začal s tím už včera.

Takhle nějak si představujeme čerstvě zamilovaný pár při ploužáku.

Co na jeho chování řeknou jeho stále ještě manželka Dáda Patrasová, která před časem odložila žádost o rozvod, a milenka Lucie Gelemová, to je ve hvězdách.

Gelemová měla jet do Varů s ním, ale Slováček si to na poslední chvíli rozmyslel, nejspíš jí za trest. Měla totiž na svůj facebook postnout fotomontáž Dády Patrasové s lejnem na hlavě a s klečícím Felixem u jejích nohou v řetězech.

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:00 sobota 2. července 2016. Anketa je uzavřena.

  • 123
  • 57
  • 39
  • 31
  • 24
  • 9
Komentáře