Nenapravitelný Slováček: Expres ho chytil s novou milenkou, umí mu zafoukat na trumpetu

Tohle Felix doma těžko vysvětlí. Otázkou je, jestli ještě vysvětlovat chce. | foto: Tilen Vajt, Jiří Pitrof

Zpěvačka Dáda Patrasová a malířka Lucie Gelemová pořádně ostrouhaly. Zatímco dámy se na dálku přetahují o největšího proutníka českého showbyznysu Felixe Slováčka, ten je bez mrknutí oka vyměnil za pohlednou blondýnku! A nejen to! Strávil s ní vášnivou noc v Karlových Varech.

Na rozjetého Felixe Slováčka jsme narazili na galavečeru Golfista roku v Karlových Varech. A přestože to zpočátku vypadalo, že do lázeňského městečka dorazil jenom s partou přátel, protože jej nedoprovázela žádná dáma, na které jsme v jeho blízkosti zvyklí, po skončení galavečeru se ukázalo, jak moc jsme se pletli.

Fotogalerie

Felixův doprovod totiž strategicky seděl u jiného stolu. Přesto se jí nedokázal vyhýbat celý večer a hned po skončení galavečeru si k němu pohledná blondýnka, kterou jsme identifikovali jako saxofonistku Květu Teturovou, přisedla.

V tu chvíli začala romantika, jakou Slováček dosud nepředvedl ani s jednou z výše jmenovaných dám. Po romantické večeři ve dvou se přesunuli do nedalekého baru, kde probíhala diskotéka. Dvaasedmdesátiletý saxofonista nevydržel sedět v koutě a protančil se svou Květou doslova celý večer.

Z jejich doteků a pohledů bylo zřejmé, že spolu netráví večer poprvé, a že se navzájem dost dobře znají. A je dost pravděpodobné, že se s ní Felix dělí i o svůj saxofon, na který Teturová dokáže prý hrát celé hodiny.

Pokud by se Slováček snažil své manželce a oficiální milence nakukat, že šlo jenom o nezávazný flirt, tak nevíme, jak jim vysvětlí, že se s Květou musel celou noc dělit o jeden dvoulůžkový pokoj.

Podle námi dostupných informací se ale nejspíš k vysvětlování vůbec nedojde. Felix se v průběhu večera měl několikrát nechat slyšet, že už má jak Dády tak Gelemové plné zuby, chce za oběma udělat tlustou čáru a začít si užívat života.

A jak se zdá, začal s tím už včera.

Takhle nějak si představujeme čerstvě zamilovaný pár při ploužáku.

Takhle nějak si představujeme čerstvě zamilovaný pár při ploužáku.

Co na jeho chování řeknou jeho stále ještě manželka Dáda Patrasová, která před časem odložila žádost o rozvod, a milenka Lucie Gelemová, to je ve hvězdách.

Gelemová měla jet do Varů s ním, ale Slováček si to na poslední chvíli rozmyslel, nejspíš jí za trest. Měla totiž na svůj facebook postnout fotomontáž Dády Patrasové s lejnem na hlavě a s klečícím Felixem u jejích nohou v řetězech.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:00 2. července 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  123
 • Haha
  57
 • Super
  39
 • Tvl
  31
 • Cože
  24
 • Sladký
  9
Komentáře